Program po 4.6. - ne 10.6. 2018







st

6.6.

17:00

OP st. žáci

Větřní – ČK B

hř. Větřní

auta

čt

7.6..

16: 30

OP ml.přípr

ČK B – Větřní

hř. ČK




čt

7.6.

17.30

OP st př.

ČK B – H.Planá

hř. ČK




so

9.6.

9:30

KP dorost st. + ml.

Roudné – ČK

hř. Roudné

auta

so

9.6.

10:00

Opst.žáci

Velešín – ČK

hř. Velešín

auta

so

9.6.

10:30

DIVIZE

ČK - M.Lázně

hř. ČK




so

9..6..

17:00

OP muži

Frynburk B – ČVK B

hř. Frynburk

Auta 15:45

ne

10.6..

10.00

KP žáci st. + ml

Třeboň -ČK

hř. Třeboň

Bus 8:00

ne

10.6.

11:00

KP Př st +ml.

11:00 Veselí – ČK a 13: 00 M.Tábor

hř. M.Tábor

Bus 8:30













Program po 28.5. - ne 3.6. 2018







čt

31.5.

18.00

OP st. přípravky

Křemže / Holubov - ČK B

hř. Křemže

auta

so

2.6..

10: 00

KP dorost st + ml

ČK – Meteor Tábor

hř. ČK




so

2.6.

17.00

OP muži

D.Dvořiště – ČK B

hř. Doní Dvořiště

Auta 15:30

ne

3.6.

10:00

KP žáci st. + ml.

ČK - Meteor Tábor/ Větrovy

hř. ČK




ne

3.6.

10:30

DIVIZE

FC Slavia Karlovy Vary - ČK

hř. Dvory

Bus 5:00

ne

3.6.

14:00

KP přípravky st. +ml.

Strakonice -ČK a 16:00 Třeboiň - ČK

hř. ČZ sídliště

Bus 11.30

ne

3.6..

14.00

OP žáci st.

ČK B – Holubov /Křemže

hř. ČK


























































Program po 28.5. - ne 3.6. 2018







čt

31.5.

18.00

OP st. přípravky

Křemže / Holubov - ČK B

hř. Křemže

auta

so

2.6..

10: 00

KP dorost st + ml

ČK – Meteor Tábor

hř. ČK




so

2.6.

17.00

OP muži

D.Dvořiště – ČK B

hř. Doní Dvořiště

Auta 15:30

ne

3.6.

10:00

KP žáci st. + ml.

ČK - Meteor Tábor/ Větrovy

hř. ČK




ne

3.6.

10:30

DIVIZE

FC Slavia Karlovy Vary - ČK

hř. Dvory

Bus 5:00

ne

3.6.

14:00

KP přípravky st. +ml.

Strakonice -ČK a 16:00 Třeboiň - ČK

hř. ČZ sídliště

Bus 11.30

ne

3.6..

14.00

OP žáci st.

ČK B – Holubov /Křemže

hř. ČK


























































Program po 21.5. - ne 27.5. 2018







čt

24.5.

17.30

OP st. přípravky

ČK B – Lipno/Malonty

hř.ČK






25.5.

16.30

OP ml. přípravky

ČK B – Z. Koruna a 18:30 ČK B – H.a D. Dvořiště

hř. ČK




so

26.5.

10: 00

KP dorost st + ml

Milevsko - ČK

hř. Milevsko

Bus 7:45

so

26.5.

10:30

DIVIZE

ČK - Jankov

hř. ČK




ne

27.5.

9.30

KP žáci st. + ml.

Roudné –ČK

hř. ČK

Auta ??

ne

27.5.

11:00

KP přípravky st. +ml.

Milevsko -ČK a 12:00 SK Dynamo ČB

hř. Milevsko UMT event. tráva

Bus 8:45

ne

27.5.

14.00

OP žáci st.

Malonty - ČK B

hř. Malonty




ne

27.5.

17.00

OP muži

ČK B – Lipno

hř. CK





































Program po 14.5. - ne 20.5. 2018







čt

17.5.

16.30

OP ml. přípravky

Kaplice – ČK B a 17:30 ČK B – Vlt. Loučovice

hř. Kaplice

auta

so

19.5.

10.00

OP st. přípravky

FK D. Dvořiště/TJ H. Dvořiště – ČK B

hř. Dolní Dvořiště

auta

so

19.5.

11.30

Minirepublika

mladší přípravky 2009

sk B

(záskok za SKP ČB)




11:30 JFA Č.B. - ČK hř. 1

12:50 ČK – FŠ Třebíč hř. 2

13:50 FC Viktoria Plzeň – ČK hř 2

14:30 MFK Vítkovice - Čk hř. 2

hř. ČK

hra na dvou hřištích

hraje se na obou

polovinách hřiště křížem




so

19.5.

17.00

OP muži

Přídolí – ČK B

hř. Přídolí

auta

ne

20.5.

9.30

KP dorost st. + ml.

ČK – Loko ČB

hř. ČK




ne

20.5.

10.00

KP žáci st. +ml.

ČK - Milevsko

hř. Kájov




ne

20.5.

14.00

OP žáci st.

ČK B - Benešov

hř. Kájov




ne

20.5.

17.00

Divize muži

Rakovník – ČK

hř. Městský stadion

Rakovník

Bus 12.30

HLAVNÍ PARTNEŘI

Videozáznam utkání
FK Hořovicko - FK Slavoj 1:0
[16.6.2018]
ZDE

Nejnovější články

FK Slavoj Český Krumlov, z. s.
IČO:15789918
Chvalšinská 227
381 01 Český Krumlov 
Tel. a fax: +420 380 711 167
GSM: +420 606 717 311

E-mail:
fkslavojck@seznam.cz
webfkslavoj@gmail.com 

Bankovní spojení: ČSOB Český Krumlov č. ú.: 120 818 13/0300

©2018 FK Slavoj Český Krumlov. Designed By JoomShaper

Hledat