Divizní boj o šest bodů

FK Slavoj - FK Ostrov 2:0 (2:0)
2.Liška(vlastní), 30. Wágner  - ŽK 1:2 (Klivanda - Liška,Diviš),  153 diváků

Sestava FK Slavoj : Trnka - Švec,Kabela,Dudák,Mravec- Wágner,Novák,Tůma(80.Neckář),Persán(73.Strapek)-Klivanda,Babka

Ve 2.minutě přišli Slavojáci k vedení, když hostující Liška  nasměroval standartku Kabeleho do vlastní sítě. Snadné vedení vzalo domácím vítr z plachet a hosté  byli více na míči,  ale šance Tolara a vzápětí Duška zneškodnila domácí obrana. Po půlhodině hry domácí vyrovnali hru a udeřili po rohovém kopu Nováka hlavičkou Wágnera a bylo 2:0. Další šance  Babky a Klivandy  před koncem poločasu na zvýšení náskoku byli jen zbožným přáním.
Po přestávce se hosté sympaticky a usilovně snažili o kontaktní branku, ale v jejich finálních zakončeních převládala nepřesnost. Obrana domácích v čele  s Trnkou  nedovolila hostům ohrozit domácí svatyni. Za zmínku stojí vynikající zákrok brankáře hostů Sütöho, který zlikvidoval  skvělým zákrokem míč směřující do brány z hlavy Persána. A když hosté nevyužili šance Diviše, Vrby a Tolara,  domácí si připsali klíčové vítězství.

Slovo trenéra Domina: "Byl to boj o šest bodů. Působili jsme nervozněji , ale věděli jsme, že musíme vyhŕát.Hosté měli hodně šancí, ale góly jsme dali my.Trnka prokázal svoji kvalitu, vychytal již třetí nulu za sebou, v záloze vynikal Novák a v útoku neunavný Klivanda odvedl velký kus práce. To jsou tři naši stěžejní hráči, na kterých stojí mančaft."