Středeční příprava

Klivanda a spol. řádili
aby si zahráli všichni členové  kádru.Slavojáci si uprostřed týdne vyjednali přípravu s Větřním (90% odchovanců Slavoje).  Novou tváří je brankář Filip Hňup z Táborska.
Podle očekávání si domácí vytvořili převahu, kterou už v 5. minutě poprvé zúročil Hofmann. Do konce poločasu přidali další čtyři góly, hosté odpověděli jedním i když  mohli skorovat víckrat, třikrát se snadno dostali za obranu domácích, ale jejich nepřesnost v koncovce jim  nedovolila překonat domácího golmana.  První dějství tak skončilo vedením 5:1 pro slavojáky.
A stejný počet branek padl na obou stranách i po přestávce. Na definitivním výsledku 10:2 se nejvíc podílel Michal Klivanda (29), který dal čtyři kousky. Hosté na zkušeného soupeře nestačili.
Slavoj nastoupil v sestavě Hňup – Peroutka, Kabele, Dudák, Zatloukal – Hofmann, Novák, Wagner, Sekyra – Klivanda, Neckář. Střídali Persán, Tůma, Švec, Sláma, Beránek, Votýpka. Chyběli : Svoboda, Mravec,Babka
Trenér Václav Domin k vydařené přípravě poznamenal: „Zápas splnil moje očekávání. Příležitost dostali všichni kluci a v tom horku si dost hrábli. Pro Větřní to byl první přípravný zápas, snažilo se, ale holt kluci byli lační po gólech.“ Generálku na vlastním trávníku odehraje Č. Krumlov v sobotu dopoledne (10.30) s Olešníkem.