Ve 14. minutě rozhodnuto

SK Jankov – FK Slavoj Č. Krumlov 3:0 (2:0) Branky: 5. Lošek, 14. Kollár, 68. Mensah.
Velmi nepříznivé větrné počasí ovlivnilo kvalitu jihočeského derby. Brankami domácího Loška ze 3. minuty z poloviny hřiště a přímo z rohového kopu ve 14. minutě, který zatočil do brány zkušený Kollár bylo po zápase. Skore zápasu v 68.minutě upravil Mensah na 3:0. Slavojáci mohli korigovat Neckářem v 88.min.

Rozhodčí: Fojtík - Raplík, Braun. Delegát: Bláha. ŽK: 2:0 (Kroneisl, Bürger). Diváků: 228.
Jankov: Pavelec - Jirkovský, Kroneisl, Lošek, Zajíc - Bürger, Fajtl (88. Prediger), Kollár, Beránek (85. Rytíř) - Šebelka (65. Sedlic), Mensah (83. Armah). Trenér Ivo Čech.
Č. Krumlov: Votýpka (46. Kříž) - Mravec (62. Beránek), Kabele, Dudák, Zatloukal - W Wagner (46. Babka), Novák, Kroupa, Persán - Klivanda, Sláma (76. Neckář). Trenér Václav Domin.