Béčko opět ztratilo

FC Šumava Frymburk B  - FK ČK B    4:3  ( 1 : 2 )  Fatura Fr. 3, Račák M. - Kordík, Krák, Filip
Sestava Benfiky - Bílý - Toman J.,  Pils, Paráček, Bohatý- Toman Zb , Doubek(, Kordík - Filip, Turek
střídali  Radychovsky, Krák, Elfmark, Lukeš R..
Trenér Tůma. K utkání jsme odjeli jen s jedním pendlem áčka, ale se čtyřmi hráči dorostu, kteří herně vůbec nepropadli, myslím, že jsme  si nezasloužily prohrát  i proti deseti měli domácí docela honičky.
Bohužel jsme bylu nuceni během zápasu  přemisťovat pozice hráčů  pro zranění  v první půli Tomana Zb. , vystřídání do druhé půle nadějného Paráčka a k tomu  byl vyloučen  v 53. min. Doubek po vzájemném vrážení s domácím Vágnerem.
Za stavu 3:3  nakonec jsme si mohli odvézt vítězství , ale v tutovkách před koncem Krák a Čermák orazítkovali jen břevna domácí branky.  Když nedáš tak  dostaneš a v nastaveném čase domácí dali vítězný gól..
Chtěl bych všechny kluky pochválit za předvedený výkon.