FK Slavoj Český Krumlov – TJ Dražice 3:0 (2:0)

V prvním poločasu se hrál celkem pohledný fotbal, oba týmy se snažily předvádět aktivní hru. Českokrumlovští velice dobře kombinovali a byli často na balonu. Ovšem hosté jim zdatně oponovali a nenechali si nic líbit, i když postavení v tabulce hovořilo lehce v jejich neprospěch. Navíc Krumlov jako jediný ještě neprohrál. Vedoucí branku slavojáků zaznamenal Martin Svoboda ve 27. minutě, když na rohový kop Nováka vyskočil nejvýš krumlovský bek a hlavičkoval na vzdálenější tyč – 1:0. Hned po minutě se stav měnil znovu. Po dlouhém centru Persána sklepl Strapek míč do vápna na Dominika Tůmu, a ten levačkou z voleje nekompromisně skóroval – 2:0. Hosté bojovali ze všech sil o gól i ve druhém dějství, ale utrum jim udělal Václav Novák, který pojistil jistotu bodů pro domácí po akci Persána a Fischera – 3:0. Domácí potom hru kontrolovali, i když hosté pořád zlobili a snažili se o korekci skóre. Přesto Krumlov už hrál v pohodě a měl několik možností ke zvýšení skóre. Skóre se už nezměnilo a domácí si uschovali do své vitríny další tři body. „Vyhráli jsme zaslouženě, ale nebylo to snadné. Soupeř byl fotbalově velice zdatný a nedal se lehce. Myslím, že ho zlomil až ten třetí gól. I pak se sice snažil, ale to už jsme měli pod kontrolou. Dražice mohly dát i několik gólů, ale naše obrana pracovala výborně,“ těšilo Václava Domina, trenéra Č. Krumlova. „Domácí byli lepší, to musím říct. Ale na druhou stranu ne o tolik. I my jsme měli veliké příležitosti, ale na rozdíl od nich jsme je nedokázali proměnit. Na to jsme doplatili. Zlobili jsme a myslím, že i na šance byl poměr přibližně stejný. Jenže domácí je proměnili, my ne,“ mrzelo dražického Miloše Veselého.  Branky: 27. Svoboda, 28. Tůma, 54. Novák.

Č. Krumlov: Trnka – Grigera, Dudák, Švec, Svoboda – Persán (82. Ješina), Novák, Tůma (72. Malý), Strapek (46. Strapek) – Fischer (85. Trapl), Tauber. Trenér Václav Domin. Veselý.

Nejlepší hráči: Dudák, Trnka, Tůma, Novák – Veselý.