Starší dorost vybojoval dva cenné body s Lokotkou

FK Slavoj Český Krumlov - Loko České Budějovice 2 : 2 ( 1 : 0 ) na penalty 4:2

Branky : Král Matěj, Vnuk Jakub

Sestava : Bílý - Opelka, Paráček, Matějka, Radychovský - Král, Ryneš, Šára, Lattner - Kordík, Vnuk ( Gelnár T., Konečný, Trapl, Růžička)

Hodnocení zápasu : Do zápasu jsme vstoupili s respektem k síle soupeře a snažili se vycházet ze zabezpečené obrany. A následně využít možnosti k rychlým brejkům. Zápas byl velice fyzicky náročný, plný osobních soubojů a kluci si šáhli na dno sil. Soupeř byl velice nebezpečný ze standartních situací, kdy nás několikrát podržel Fabián Bílý. V prvním poločase se nám podařilo vstřelit vedoucí branku Matějem Králem, který byl důsledný a vybojoval s brankářem hostů souboj a byl odměněn důležitým gólem. Do konce prvního poločasu nás potom soupeř zatlačil, ale podařilo se nám přečkat. V druhém poločase se podařilo vyřešit rychlý brejk a po přihrávce Jindry Kordíka vstřelil druhý gól Kuba Vnuk. Pak soupeř vystupňoval tlak na maximum, ale dlouho jsme přečkávali bez úhony obdržené branky, naopak jsme vyřešili další rychlý protiútok, kdy Matěj Král bohužel jen nastřelil tyčku. V závěru naše mladé mužstvo tlak neustálo, nejprve hosté po pěkné kombinaci snížili na rozdíl jediné branky. V úplném závěru po dlouhém nákopu se urodilo několik chyb a soupeř toho bohužel využil k vyrovnávající brance. Poté následoval konec utkání. Kluci byli hodně zklamaní, ale byly před námi ještě penalty, které celkem s přehledem zvládli, Fabián dvakrát protihráče vychytal, a tak jsme se radovali nakonec z dvou bodů z tohoto zápasu. Velmi dobře zahráli v obraně Martin Paráček a Michal Radychovský, důležitou roli v záloze zastal Roman Šára a v útoku se hodně rvali a úspěšně Jindra Kordík a Kuba Vnuk, ostatní se přidali také dobrým výkonem. Chce to ovšem navázat i v následujících zápasech v podzimní části.

Mladší :

FK Slavoj ČK - Loko ČB   0 : 5  ( 0 : 1 )

Sestava : Konečný, Gelnár M. - Trapl, Vnuk, Ryneš, Lattner - Růžička, Krajíc, Gelnár T., Lamač - Pešek, Špinar ( Kordík)

Hodnocení : Výsledek vypadá hrozivě, ale kluci první poločas odmakali a bojovali. Bohužel si první tři branky vstřelili víceměně sami a pak logicky došly fyzické i morální síly. Půlka mužstva nechala skoro všechny síly v zápase ve starším dorostu. Věříme, že spoluhráči, co jsou zraněný nebo nemocný v dalších zápasech budou, a pak můžeme hrát  důstojnější roli i se silnými soupeři. Hlavy vzhůru :)


HLAVNÍ PARTNEŘI

Videozáznam utkání
FK Slavoj - TJ Jiskra Třeboň 1:1
[14.6.2019]
ZDE

Fortuna w pozadi

FK Slavoj Český Krumlov, z. s.
IČO:15789918
Chvalšinská 227
381 01 Český Krumlov 
Tel. a fax: +420 380 711 167
GSM: +420 606 717 311

E-mail:
fkslavojck@seznam.cz
webfkslavoj@gmail.com 

Bankovní spojení: ČSOB Český Krumlov č. ú.: 120 818 13/0300

©2019 FK Slavoj Český Krumlov. Designed By JoomShaper

Hledat