4 - Trapl Marcel

3 - Červeňák Rostislav

2 - Kastenmajer Vojtěch, Pavelka Jakub

1 - Král Matěj, Kotlár Filip, Šindelář Tadeáš, Grenar Josef

Hodnocení : Kádr pro tuto sezónu vypadal početně i kvalitně velmi dobře (19 hráčů !!!). V jeho silách bylo se pohybovat v popření tabulky. Bohužel při velkých problémech u staršího dorostu se kluci přesunuli a ve většině utkáních nechali síly v zápase ve starších. Někteří už ani pak v mladších nenastoupili nebo byli vyčerpaný ,nebo museli odstoupit po začátku utkání. Do toho se přidali zranění a různé jiné absence. Několikrát nám pomohli starší žáci, kteří ovšem měli také problémy se sestavou, tak to muselo být v omezeném počtu a četnosti.

Přesto, že se úplně rozpadla osa týmu, kluci bojovali a v prvních poločasech jsme drželi se soupeři krok a vyjma zápasu v Prachaticích, kde jsme o poločase prohrávali 3:0 ( zápas skončil po dramatu 3:2 pro soupeře….tak jsme obstáli…první poločasy  0:2, 0:1, 0:0, 0:2, 1:1, 2:2, 0:1, 0:0, 1:0, 1:0….skóre 5 : 12, za což klukům patří velká pochvala. Ovšem v druhých poločasech už to bylo o něčem jiném…bohužel

I když postavení v tabulce nevypadá dobře, nemůžu klukům moc co vytknout, často šli přes závit a dřeli, co jim síly stačily. Věřím, že se přes zimu dáme dohromady a bude to po všech stránkách lepší a lepší. A na zápasy se budou kluci těšit např. jako v posledním zápase doma při výhře 7 : 0, kdy v druhém poločase z kluků vyzařovala radost ze hry a dávali branky po krásných kombinacích, kdy nesobecky přihrával do prázdné brány Jindra Kordík ostatním.

Za podzimní část navrhuji za nejlepší hřáče Kubu Vnuků a Toma Gelnára - za dobré výkony, příkladnou účast na zápasech ( často i za starší a mladší) a i v trénincích. Největší posun ve výkonech podal Martin Zrna, který se v každým zápase zlepšuje….