Mini přípravka vybojovala třetí místo na turnaji ve Vimperku

23.2.2019 se uskutečnil turnaj mini přípravek ve Vimperku. Sešlo se několik omluvenek, tak aby jsme mohli turnaj odehrát, posílili jsme o dva hráče ročníku 2011 ( Peťa Kožišník a Ríša Král ), i tak  nás bylo jen sedm. Ve skupině jsme se utkali :

FK Slavoj ČK - Volary  4 : 0  ( zápas byl jednoznačný v náš prospěch, soupeř měl na soupisce jen hráče 2013, což se projevilo v naší velkou výhodu )

FK Slavoj ČK - Prachatice   0 : 1 ( náš nejlepší zápas na turnaji i přes pořážku. Soupeř vysoké úrovně, přesto jsme měli velké množství vyložených šancí. Během zápasu se nám dařilo sehrávat pěkné kombinační akce a všichni bojovali jeden za druhého.  Přesto to na vítězství nestačilo a soupeř z pokutového kopu přetavil zápas na svojí stranu. )

FK Slavoj ČK - Vimperk B   4 : 1  ( zápas rozhodl první gól, pak už jsme soupeře přehrávali )

Semifinále :

FK Slavoj ČK -  JFA  0 : 3 ( Akademie od první minuty ukázala svojí sílu a dominanci na tomto turnaji. Ve skupině vše vyhrála a to výsledky 7:1, 8:1, 9:2. I tak musím mužstvo pochválit, v zápase bojovali do poslední vteřiny a soupeři nedarovali nic zadarmo. Přesto byl na hřišti velký rozdíl ve všech činnostech. )

O třetí místo :
FK Slavoj ČK - Vimperk A  8 : 1 ( poslední zápas se nám povedl, soupeře jsme přestříleli a užili si každou minutu na hřišti. )

Finále bylo jasnou záležitostí pro JFA, která tak prošla turnajem s absolutní jistotou a převyšovala ostatní ve všech herních i dovednostních činnostech.

Po finále proběhlo slavnostní vyhlášení a ukončení turnaje. Všechny týmy dostaly medaile ( obrovská radost u všech hráčů, trenérů a rodičů ), velké množství dobrůtek a nejlepší tři týmy krásné poháry. Organizátorům z Vimperka patří obrovské poděkování za příjemný sobotní sportovní zážitek a našim hráčům ( Peťa, Ríša, Míša, Dáda, Tadeáš, Honzík a Zuzanka ) poděkování za pěkný bojovný výkon.