Mladší dorostenci po dobrém výkonu opět prohráli

Milevsko - FK Slavoj ČK 3 : 1  ( 1 : 0 )

Branku vstřelil Kuba Vnuk

Sestava : Míša Gelnar -  Tomáš Březina, Radek Ryneš, Tom Gelnar, Lukáš Trapl - Pavel Lattner, Martin Helcl, Vašek Růžička, Vašek Špinar - Kuba Vnuk, Martin Zrna

Hodnocení : K zápasu bylo připraveno pouze 11 hráčů, navíc soupeř více než kvalitní. Přesto bylo k vidění vyrovnané utkání dobré úrovně. V prvním poločase byl soupeř mírně lepší, přesto jsme si vytvořili jako první vyloženou příležitost, kterou se bohužel nepodařilo proměnit. Chvilku poté udeřilo na druhé straně a bylo to 1:0. Nástup do druhého poločasu nebyl zrovna ideální a po našem velkém nedorozumění v obraně jsme obdrželi druhou branku. Pak přišla naše nejlepší pasáž zápasu a donutili jsme soupeře k dvěma penaltovým faulům, ale k naší smůle první penaltu vychytal včetně dorážky domácí brankář. Až  Kuba Vnuk z druhé penalty snížil na rozdíl jediné branky. Pak se hra přelévala z jedné strany na druhou. Přes velkou snahu a pár šancí se nepodařilo vyrovnat a v závěru jsme inkasovali na  3:1. Přesto zanechali kluci v zápase s velmi dobrým protivníkem sympatický dojem a makali příkladně po celý zápas.