Slavoj uspěl v Blatné

Blatná - FK Slavoj Český Krumlov 1 : 3  ( 0 : 1 )

Domácí tým nebyl kompletní, měl vyloučené a zraněné hráče. Hostující tým celou jarní sezonu nedokáže postavit základní sestavu z podzimu, odjel do Blatné bez svých opor ( Tauber, Klivanda, Beránek, Švec, Tůma, Fatura, Filip).  Na lavičce dva mladší dorostence, 19 letého Trapla,  Smoleně a Trnku. V základní sestavě dorostence Paráčka.

Slavoj od první minuty měl hru ve své moci, dobře kombinoval, brzo vstřelil branku Ďuricou a nepustil domácí téměř k ničemu. Dobrou hrou si kluci připravili další velké šance. Bohužel nám není přáno dát více branek.

Druhou půli začali domácí dlouhými kopy do obrany Slavoje, přidali na důrazu, také řádně přitvrdili, někdy až příliš. Slavoj se však dobrou hrou prezentoval i druhou půli a přidal dvě branky Strapkem a výborným Dudákem na 3:0. Pak domácí snížili na 1:3. Slavoj dohrál zápas v naprosté pohodě a tak napravil domácí porážku s Jankovem a tímto zve diváky na sobotní duel se 4 týmem tabulky Osek.