Mladší dorost podlehl SKP

FK Slavoj ČK - SKP ČB    3 : 5  ( 2 : 4 )

Branky - Jindra Kordík 2x, Vašek Růžička

Sestava : Míša Gelnar - Lukáš Trapl, Radek Ryneš, Filip Lach, Máca Trapl - Martin Helcl, Vašek Růžička, Tom Gelnar, Dan Lamač - Vojta Kastenmajer, Martin Zrna ( Denis Dobeš, Vašek Špinar, Víťa Pešek, Jindra Kordík, Pepa Grenar, Kuba Vnuk)

Hodnocení : Po hrůzostrašném začátku utkání, kdy jsme ve třetí minutě prohrávali  0 : 3 a v desáté minutě  0 : 4, tak se nakonec odehrálo velmi vyrovnané utkání, kde do poslední minuty nebylo rozhodnuto o vítězi zápasu. Ještě během prvního poločasu jsme Jindrou Kordíkem a Vaškem Růžičkou snížili na 2 : 4. Pak jsme si ještě vytvořili několik velmi dobrých šancí, bohužel bez gólového efektu. Během přestávky jsme přeskupili sestavu a vrhli všechny síly do útočení. Jindra Kordík druhou brankou v zápase nás dostal na dostřel. Pak se hra přelévala z jedné strany na druhou. Ale nebylo nám přáno a v posledních okamžicích zápasu jsme obdrželi pátou branku. Přes prohru kluci zaslouží obdiv, jak se dokázali vrátit do zápasu  a ve velkém vedru bojovali do padnutí...