Zasloužená výhra Slavoje

Krumlov zadělal na body do přestávky Slavoji se letní posily vyplatily už v prvním duelu.
Dva ze tří gólů vsítili nováčci. Za začátku se odehrávala vyrovnaná partie. Častěji dokonce hrozili Čimeličtí, kteří po nepřesných pokusech Převrátila a Listopada šli do vedení 19. minutě, kdy Hegenbartova slabá střela skončila po nedorozumění domácího brankáře s obráncem v síti. „Stanovenou taktiku jsme dokázali dodržovat pouze prvních dvacet minut a dali úvodní branku. Bohužel jsme okamžitě inkasovali vyrovnávací gól a domácí nás přitlačili. Důsledkem toho byli ještě další dvě branky do poločasu a o výsledku utkání bylo prakticky rozhodnuto,“ posteskl si čimelický trenér Rostislav Grossmann.
Slavojáci odpověděli ihned po minutě křížnou ranou Tomáše Taubera. Ve 38. minutě extřeboňský David Růžička využil další nedůslednosti v obraně Čimelic a připsal si premiérový gól. Před odchodem do šaten zahrávali domácí přímý kop a na střelu Zdeňka Kuny reagoval Hřebejk poněkud opožděně – 3:1.
Druhé dějství bylo oboustranně vyrovnané a na další změnu stavu už nedošlo.
„Snažili jsme ve druhé půli se zápasem něco udělat, ale směrem dopředu jsme nebyli nebezpeční. Právě v útočné fázi byl mezi oběma týmy markantní rozdíl a to rozhodlo,“ všiml si Grossmann.
Krumlovští potvrdili ofenzivní sílu a předpoklady na umístění na předních místech. „Pro naše mužstvo to je důležitý vstup do soutěže proti disciplinovaně hrajícímu soupeři. Po laciné brance jsme hned vyrovnali a utkání ovládli,“ těšilo kormidelníka Slavoje Václava Domina.
Sestava Slavoje: Trnka - Beránek,Kabele,Klivanda,Malý,- Strapek,Vávra,Novák,Kuna,- Růžička,Tauber
střídali: 84 min Svoboda (Vávra) 89 min Tůma(Tauber) připraveni ke hře - Šára,Švec,Ryneš a Šesták

HLAVNÍ PARTNEŘI

Video přenosy a záznamy utkání krajského přeboru mužů
ZDE

Fortuna w pozadi

FK Slavoj Český Krumlov, z. s.
IČO:15789918
Chvalšinská 227
381 01 Český Krumlov 
Tel. a fax: +420 380 711 167
GSM: +420 606 717 311

E-mail:
fkslavojck@seznam.cz

Bankovní spojení: ČSOB Český Krumlov č. ú.: 120 818 13/0300

©2021 FK Slavoj Český Krumlov. Designed By JoomShaper

Hledat