Slavoj veze bod z Jankova

SK Jankov – FK Slavoj Č. Krumlov 1:1 (0:1) Góly: 68. Kroneisl - 39. Vávra.
Úvodní desetiminutovka patřila Krumlovu. Fotbalisté Slavoje dobře kombinovali a po rohu Nováka v 10.minutě poprvé ohrozili Komárka krásnou střelou Kabeleho, kterou gólman Jankova vyrazil. Poté byli více nebezpečnější domácí. Alespoň co se gólových příležitostí týče. Jenže Šebelka svoje sólo nepřetavil v gól a Kollár v 33.minutě v tutové šanci hlavičkoval vedle. V 39.minutě přišel lacino na vlastní polovině o balón Beránek a jeho chybu nová posila Slavoje Ladislav Vávra potrestala úvodní brankou zápasu. Druhý poločas ovlivnila červená karta hostujícího Svobody, jenž v 50.minutě obdržel druhou žlutou a musel předčasně do sprch. Jankov svého soupeře zatlačil a vypracoval si další velké šance. Podruhé v utkání zklamal na malém vápně zakončující Kollár, Smékalovu nebezpečnou hlavičku skvěle vyrazil Trnka, dorážka Bürgera zamířila nepochopitelně nad branku. V 57.minutě šel sám na Trnku Smékal, ale ani on hostující oporu v brance nepřelstil. Jankov se přeci jen dočkal v 68.minutě, kdy Kollárův rohový kop gólově zakončil Marek Kroneisl - 1:1. Po náznacích a několika střelách na obou stranách už jiná branka nepadla, a tak se soupeři rozešli smírně.
Sestava Slavoje Trnka, - Beránek,Kabele, Svoboda, Kuna,- Strapek, Novák, Klivanda, Vávra, Růžička ,Tauber
Střídali : 59 Filip za Strapka, 79. Tůma za Růžičku, 90. Ryneš Za Taubera dále byli připraveni Šára,Švec,Šesták
ŽK . 3:3 ČK 0:1 Svoboda 2x žk
Komentář nestranného diváka : Vyrovnané utkání ovlivnilo vyloučení Svobody a nepísknutí pokutového kopu v 64 min proti domácím za stavu 0:1 pro hosty.