Dorosty opět vítězně

STARŠÍ
SLAVOJ - VODŇANY / DŘÍTEŇ  12 : 0 ( 3 : 0 ) , branky 5x Kordík Jindra, 3x Vnuk Jakub, 2x Petrák Dominik, Mašek Pavel, Helcl Martin
Soupeř stačil vzdorovat do 30 minuty, pak kluci spustili brankostroj, který se zastavil na dvanáctce.
Co k tomu říct, jen to, že přijdou daleko těžší zápasy, než byl tento. Když budou kluci makat na tréninku, tak se bude dařit i v zápase a to bylo vidět i v neděli na hřišti. Jen tak dál chlapci, dá se na to koukat.
SESTAVY : BÍLÝ F. - TRAPL L., RYNEŠ R., GELNAR T., LAMAČ D. - LATNNER P. , MAŠEK P., KRÁL M., HELCL M. - KORDÍK J. , PETRÁK D .
PŘIPRAVENI BYLY : VOLDŘICH MARTIN, TRAPL MARCEL, VNUK  JAKUB a GELNAR MICHAL

MLADŠÍ
SLAVOJ - VODŇAY / DRŘÍTEŇ   8 : 0 ( 4 : 0 ), branky 2x Zrna Martin, Trapl Lukáš, Latnner Pavel,Helcl Martin, Gelnar Tom, Vnuk Jakub, Trapl Marcel
Opět jako starší, soupeř vydržel do 27 minuty, potom kluci stříleli jeden gól za druhým zcela odevzdanému soupeři.
SESTAVY : HAKR V., TRAPL M., HELCL M., LACH F., LATNNER P., PAVELKA J., RYNEŠ R., VNUK J., TRAPL L., GELNAR T., DOUBRAVA J., ZRNA M., GRENÁR J., GELNAR M.