FK Slavoj - Dynamo ČB "B tým" 1:1(0:0)

FK Slavoj si odskočil ze soustředění z hotelu Racek v Černé v Pošumaví na Složiště odehrát přátelský zápas. Divizní mladíci B týmu Dynama nasadili od první minuty vysoké tempo. Hrálo se nahoru, dolu a Slavojáci se výborně pohybovali a tak se bylo na co dívat. Šancím na obou stranách zabránili dobře chytající brankáři a tak byl poločas bez branek.
Druhý poločas obě mužstva prostřídali, ale zápas pokračoval v duchu poločasu prvního. Dynamo se dostalo do vedení 1:0, ale Slavojáci dokázali vyrovnat krásnou akcí Novák, Růžička lobem vyrovnal na 1:1.
Po zápase oba trenéři zhodnotili zápas velice kladně a trenér Domin byl spokojen, že hráči po těžké zátěži na soustředění tento zápas odmakali.
Sestava: Trnka, Švec, Kabele, Svoboda, Beránek, Kuna, Persán, Novák, Vávra, Strapek, Tauber,
Střídali: Růžička, Malý, Klivanda, Paráček, Filip, Vnuk, Savytskyj, Ryneš