Setkání bývalých hráčů Slavoje z II. NFL

Slavojáci se sešli na náměstí Svornosti u kašny a pořídili vzpomínkové foto u příležitosti sedmdesátých narozenin kapitána tehdejšího mužstva Ivana Nováka a šedesátých narozenin hráče Jana Novotného. Po té se odebrali do sklepních prostorů restaurace Maštal. Účast 22 hráčů na této akci jenom potvrdilo, že zde byla a pořád je parta. Škoda, že se tohoto setkání nedožili trenér Zdeněk Kuna vedoucí týmu Jaroslav Němec a Pepa Sýkora. Výbornému občerstvení a báječné atmosféře setkání, děkujeme personálu restaurace Maštal a všem hráčům, který toto setkání dali dohromady. Na snímku dole z leva: sedí Tůma, Kopřiva, Novotný,Domin,
uprostřed Vejskrab R., Vejskrab M., Novák, Klimeš J., Ouředník, Čadek, Herman
nahoře stojí Kordík, Žižka, Svoboda, Krejčí, Mařík, Klimeš L.Černý, Pils ml., Pils st.trenér.


sestava foto nahoře: 
sedí z leva Dušek, Klimeš J., Vejskrab M., Čadek M., Ouředník M., Pils J., Mai P., Bohatý M., 
Stojí z leva Klimeš L., Novotný J., Vejskrab R., Kalát J.,Černý J.,Kordík V., Novák I., Klivanda B., Krejčí K., Sýkora J., Pils J.st., Kuna Zd., Němec J.
Na tomto obrovském úspěchu Krumlovského fotbalu mají i další hráči, kteří nejsou na fotkách a pokud jsme na někoho zapomněli tak se omlouváme.
Široký kádr pod trenéry Zdeňkem Kunou  a Janem Pilsem (později tým vedli Gert Procházka a František Gallistl) tvořili Jaroslav Hošna, Josef Sýkora, Pavel Mai, Josef Kopřiva - Milan Vejskrab, Josef Žižka, Jan Pils, Jiří Klimeš, Ivan Novák, Jiří Černý, Vlastimil Kordík, Jan Novotný, Ladislav Bartko, Milan Čadek, Zdeněk Doležal, Bohumil Klivanda, Jiří Němec, František Tůma, Rudolf Vejskrab, Ladislav Klimeš, František Jelínek, Miroslav Bohatý, Miloslav Ouředník, Karel Krejčí, Miroslav Rambousek, Oldřich Houra, Jiří Svoboda a Miroslav Grabec. Václav Domin, masér Dušek, Kalát Jiří.

HLAVNÍ PARTNEŘI

Video přenosy a záznamy utkání krajského přeboru mužů
ZDE

Fortuna w pozadi

FK Slavoj Český Krumlov, z. s.
IČO:15789918
Chvalšinská 227
381 01 Český Krumlov 
Tel. a fax: +420 380 711 167
GSM: +420 606 717 311

E-mail:
fkslavojck@seznam.cz

Bankovní spojení: ČSOB Český Krumlov č. ú.: 120 818 13/0300

©2020 FK Slavoj Český Krumlov. Designed By JoomShaper

Hledat