Turnaj přatelství dorostu

STARŠÍ : 
 SLAVOJ - SKP ČB 1- 1 ( 0 - 1 ), penalty 2:4, branka Kordik

V prvnim domácím zápase jsme přivitali soupeře ktery hraje divizi dorostu a byli jsme vice než vyrovnaným soupeřem.V prvnim poločase jsme si vytvořili několik golových přiležitosti kterė jsme neproměnili a paradoxně z ojediněle šance soupeře jsme inkasovali gol. V druhem poločase jsme udavali tempo hra za což jsme byli odměneni vyrovnavajici brankou. V penaltovém roztřelu byl uspěšnějši soupeř ktery proměnil všechny pokusy my pouze dva. Kluci si opět po dobrém výkonu dokazali že mohou hrat kvalitni fotbal se soupeřem s vyšši soutěže.
SESTAVA : GELNAR- TRAPL L., RYNEŠ, GELNAR T.., TRAPL M., LATTNER, KORDÍK, VNUK, HELCL , KASTENMAJER, KRÁL. STŘÍDALI :  FOUSEK,LACH,PAVELKA, ŠINDELÁŘ T.

TABULKA STARŠÍCH zde : https://www.jihoceskyfotbal.cz/vysledky/2020/turnaj-pratelstvi-u19/skupina/1/tabulky.html

MLADŠÍ :
 SLAVOJ -SKP ČB 1:6 (1:3) branka Kastenmayer
Utkani jsme začali spoustou chyb za ktere nas soupeř potrestal a po 15 min prohravali 0:3 s takovym uvodome je těžke se dostat do zapasu přesto se nam podařilo snižit z pokutového kopu. Druhy poločas jsme i přes upozorněni na kvality soupeře začali jako ten prvni a inkasovali opět branku. Soupeř hrajici ve vysokem tempu nam přidal ješte dvě branky a díky zlepšenemu vykonu brankaře z prvniho poločasu jsme neinkasovali vice branek. Na omluvu našich hraču mužeme pouze podotkout že hrali proti soupeři který měl v kadru hrače starši o jednu kategorii ale tim nechceme zlechčovat kvalitu soupeře a náš přistup k zapasu hlavně v uvodu  obou poločasů.


HLAVNÍ PARTNEŘI

Video přenosy a záznamy utkání krajského přeboru mužů
ZDE

Fortuna w pozadi

FK Slavoj Český Krumlov, z. s.
IČO:15789918
Chvalšinská 227
381 01 Český Krumlov 
Tel. a fax: +420 380 711 167
GSM: +420 606 717 311

E-mail:
fkslavojck@seznam.cz

Bankovní spojení: ČSOB Český Krumlov č. ú.: 120 818 13/0300

©2020 FK Slavoj Český Krumlov. Designed By JoomShaper

Hledat