KP žáci starší vyhráli 5:1 s Kaplicí a mladší podlehli 1:2

V okresním derby domácí vyhráli zaslouženě po poločase 2:0 brankami kapitána Vochozky a Tomáše Maur
který v ukázkové fotbalové akci po dlouhém pasu Temiaka a přesném centru Krejčího uklidil balon do kaplické sítě.
Ve druhé půli přidali další góly Jirka Krejčí, Matyáš Cieslar a druhým svým zásahem v utkání Láďa Vochozka.
Sestava : Štefek- Janíček Matěj, Temiak Alex, Vochozka Vladimír, Václavík Jiří, - Cieslar Matyáš, Souček Martin, Pavlíček Petr,
Kotlár Petr. - Maurer Tomáš, Krejčí Jiří,
dále střídající Kolonitz  Oto a Karlíček Adam.
Trenér  Zdychynec Václav

Mladší bohužel nezvládli koncovku, když se předháněli v zahazování gólových šancí a jediný gól Janíčka Matěje