Slavoj Český Krumlov - TJ Osek 3:0 (1:0)

Českokrumlovští fotbalisté dál vládnou krajskému přeboru bez jediného zakolísání. V pátém kole si totiž doma poradili s Osekem 3:0 a vedou tabulku o tři body před Prachaticemi. Fotbalisté Slavoje Český Krumlov slaví v krajském přeboru pátou výhru v řadě. Hosté postavili na vlastní půli obranný val a vyráželi do brejkových situací. Domácí tým trpělivou hrou postupně zdolával obranu hostí a vstřelil tři krásné branky. Za vítězství trenéři chválí celý tým.

Václav Domin, trenér Č. Krumlova: "Podle prognóz to měl být zápas kola a asi to tak i bylo. Osek má kvalitní tým, hodně se posílil a my jsme věděli, že to bude těžký zápas. Hosté se v první půli soustředili hlavně na defenzivu a z ní vyráželi do rychlých protiútoků. Trochu nám dělalo problémy se k nim dostat, ale hráli jsme trpělivě, hlavně přes křídelní prostory, a krátce před přestávkou jsme se dokázali prosadit. To nám pomohlo, neboť hosté museli ve druhé půli přece jen více otevřít hru. Brzy se podruhé trefil Tůma a skóre uzavřel překrásnou střelou z pětadvaceti metrů Kabele. Myslím, že jsme utkání měli pod kontrolou a skóre mohlo být i vyšší, neboť ke konci měli ještě velké šance Růžička a Poláček. Výkon hostů mohla ovlivnit brzká ztráta kapitána Hocha, který si pochroumal koleno. Jinak se po celý průběh hrálo nahoru dolů a divákům se musel zápas líbit.
Branky: 41. a 51. Tůma, 66. Kabele. ŽK: 2:2 (Růžička, V. Beránek - D. Říský, J. Říský). Diváci: 158. Rozhodčí: Vican - Votava, Izugrafov

Č. Krumlov: Š. Beránek – Paráček, Kabele, Švec – Strapek (88. Šára), Gelnar, Kuna, Novák, Vávra (88. Kordík) – Růžička (82. V. Beránek), Tůma (65. Poláček).