SK Rudolfov – Slavoj Český Krumlov 1:0 (1:0)

Domácí zvolili proti lídrovi soutěže vyloženě defenzivní taktiku, s níž se nedokázal po celý zápas vypořádat. A když na konci první půle dali gól, po změně stran bránili ještě úporněji, přesně podle rčení, že účel světí prostředky… Hosté si i přesto nějaké šance vytvořit dokázali, ale ty tentokrát nedokázali zužitkovat a když vyrovnali skore na 1:1 , zvednutý praporek branku neuznal pro údajné postavení mimo hru.

Václav Domin, trenér Č. Krumlova: „Nedokázali jsme se vypořádat s dobře zvolenou taktiku domácích a marně jsme dobývali jejich branku. V prvním poločase jsme měli dvě příležitosti, ale skórovat jsme z nich nedokázali. A naopak, po naší chybě a nedůrazu se Rudolfov ujal těsně před přestávkou vedení. Druhá půle se ze strany protivníka nesla ve znamení klasického „prešovského betonu“. Přesto jsme si opět nějaké možnosti připravili, ale nevyužili jsme je. Rudolfov na menším hřišti využil zúženého prostoru, dobře bránil a my na něj nedokázali nic vymyslet, takže vyhrál zaslouženě.“

Č. Krumlov: Š. Beránek – Paráček (84. Kordík), Kabele, Švec – Strapek (74. V. Beránek), Gelnar, Kuna, Novák, Vávra – Tůma, Růžička.

Branka: 45. Rampa. ŽK: 0:2 (Vávra, Růžička). Rozhodčí: Polák – Panský, Ondřej. Diváci: 130.