Torzo Blatné nestačilo na Č. Krumlov

TJ Blatná – FK Slavoj Český Krumlov 1:3 (0:1)
Blatná s blížícím se koncem sezóny lepí sestavu, jak se dá. Ze zdravotních a karetních důvodů neměl trenér Brabec k dispozici hned sedm lidí ze základu. A to v zápase ještě musel nuceně střídat Sýkora, který se zranil po souboji s hostujícím gólmanem Říhou, a duel nedochytal ani strážce domácí svatyně Burian. „Řeknu to upřímně, museli jsme sáhnout do dorostu, nemáme lidi. Filipa Jíchu jsme tam nasadili v průběhu půle s nateklým kotníkem. S takhle mladým a nezkušeným týmem jsme se Krumlovu nemohli rovnat,“ prohlásil otevřeně asistent domácího kouče Roman Remeš.

Blatná inkasovala v prvním poločase po standardní situaci z kopaček Ďurici, sama poprvé vystřelila na bránu až v 54. minutě. Krumlov celou první půli domácí tým přehrával, a to po všech směrech. Blatná se dostala do tempa až po obrátce, jenže na zkušený a kvalitní kádr Českokrumlovských to nestačilo. Hosté svou převahu ještě vyjádřili slepenými brankami Strapka a Dudáka, Blatná už jen v 78. minutě snížila zásluhou střídajícího Pelešky na 1:3. Slavojáci si připsali teprve druhé jarní vítězství.

Branky: 78. Peleška - 12. Ďurica, 60. Strapek, 62. Dudák.
Rozhodčí: Vican - Havlík, Žemlička. Delegát: Pečenka.
ŽK: 2:2 (Čadek, Prokopec - Persán, Prokopec). Diváků: 200.