Krumlovští si poradili s Osekem

FK Slavoj Č. Krumlov – TJ Osek 2:0 (1:0)
Branky: 26. Persán, 82. Dudák. Rozhodčí: Kaštánek - Toucha, Peterka. Delegát: Chlaň.
ŽK: 1:2 (Ješina – Říský, Maroušek). Diváků: 105.

Zdálo by se, že Krumlov bude s domácím vítězstvím 2:0 nad Osekem spokojený, trenér Václav Domin ovšem po zápase opět žehral na bídnou koncovku své ofenzivy. „Ten výsledek mohl být klidně 6:0, ale zase nedáváme góly. Každopádně po dlouhé době jsme doma vyhráli, tak jsme rádi,“ řekl Jihočeskému fotbalu.

Do vedení Slavoj poslal ve 26. minutě Persán, který přehodil gólmana Budoše, a až těsně před koncem Dudák ve skluzu na zadní tyči přidal pojistku – 2:0. Osek byl nebezpečný pouze ze standardních situací a to na exdivizní mančaft nestačilo. „V utkání jsme udělali spoustu individuálních chyb, kterých domácí dokázali využít. Soupeř byl herně lepší a zaslouženě vyhrál,“ uvedl osecký kouč Jaroslav Voříšek, jenž musel po dvaceti minutách střídat stopera Carda, který pak v zadní řadě citelně scházel.