Sokol Lom – FK Slavoj Č. Krumlov 4:1 (2:1)
Branky: 17. a 25. Janů, 57. Neužil, 74. Rabiňák - 36. Ďurica.
Rozhodčí: Krčín - Krauskopf, Novotný. Delegát: Albrecht.
ŽK: 0:3 (Persán, Klivanda, Svoboda). Diváků: 50.
V 88. min. neproměnil hostující Kabele penaltu.

Na první pohled jasný výsledek 4:1 se pro Lom nerodil proti Krumlovu vůbec lehce. Trenér domácího Sokola Marek Císař, jenž odehrál první půli, dokonce přiznal, že hosté byli rozhodně fotbalovějším mužstvem, jenže doplatili na kombinaci bídné koncovky a výborně chytajícího brankáře Chylíka. „A to měl Krumlov ještě pokutový kop, který za stavu 4:1 Chylík zlikvidoval. Hodně nás podržel,“ chválil Císař ostříleného gólmana, spolu s dvoubrankovým střelcem Janů nejlepšího muže utkání. V krumlovském dresu byl hodně vidět forvard Ďurica, nakonec jediný střelec mužstva trenéra Domina.

Duel rozhodla pasáž po prvním poločase. Za stavu 2:1 měl Krumlov tři velké možnosti, které ale zůstaly bez využití. Po další akci Janů, který předložil navrátilci do sestavy Neužilovi v 57. minutě na 3:1, si už domácí duel pohlídali. Pro lomského kanonýra to byl již 21. gól sezony. Čtvrt hodiny před koncem završil náskok Lomu čtvrtou trefou Rabiňák. Slavojáci ale bojovali až do konce. V 88. minutě fauloval domácí Voneš v šestnáctce Svobodu, ale Kabeleho penaltu k pravé tyči Chylík s přehledem lapil.