Druhé místo pojistili za půl hodiny

FK Junior Strakonice – FK Slavoj Č. Krumlov 0:2 (0:2)
Góly: 10. Růžička, 30. Tauber. Rozhodčí: Toucha - Brom, Klátil. Delegát: Albrecht. ŽK: 1:2 (Kočí – Kuna, Svoboda). Diváků: 150.

Veškeré bodové naděje Junioru rozbili Krumlovští dvěma góly v úvodní půlhodině. V 11. minutě po prvním rohovém kopu propadl míč u první tyče a Růžička pohodlně skóroval. V 31. minutě udeřili hosté podruhé, když podnikli rychlý brejk s centrem do vápna a Tauber hlavou zvýšil na 0:2.
Druhý poločas domácí trenér Cimrhanzl postupně posílal na hřiště čerstvé hráče s cílem ještě něco s výsledkem udělat, ale výsledkem bylo jen pár nedotažených šancí. „Hosté se sice do brankových příležitostí ve druhém poločase nedostávali, ale prokázali, že jsou po fotbalové stránce lepším týmem a zaslouženě si odvážejí tři body,“ uvedl vedoucí strakonického týmu Jiří Cibulka. „Ve Strakonicích jsme chtěli vyhrát a udržet podzimní druhé místo, a to se nám povedlo. Domácí nám to však nedali zadarmo, mají mladý, ale perspektivní tým,“ poznamenal krumlovský kouč Václav Domin.