Remízové béčko má velké rezervy

V I. B třídě náš klub již tradičně reprezentuje rezerva divizních mužů. Béčko na podzim odehrálo celkem 14 utkání s bilancí: 6 vítězství, 7 remíz, 1 prohra (v Křemži!). Přestože tým utrpěl jedinou prohru, patří mu pozice až ve středu tabulky, protože je suverénním remízovým králem soutěže a po jednom bodíku konto moc neroste. Hráči nastříleli celkem 24 branek, o které se podělili takto:
Hermann

Hráči viděli na podzim 21 žlutých karet. Vyloučen byl za faul Adamíček.
Mužstvo mělo 4x výhodu pokutového kopu - realizace byla padesátiprocentní.

Hodnocení podzimu trenérem Jarmilem Štichem:
"Hodnotím ho jako podprůměrný, když velký dopad na naše mizerné výkony měla velmi slabá účast na tréninkových jednotkách a k tomu se přiřadil i přístup některých hráčů k samotným zápasům. Je to škoda, protože si myslím, že mužstvo má na víc - mělo by hrát v první trojce tabulky.
Tým si zaslouží pochvalu za výkon v Plané u Českých Budějovic, kde jsme překvapivě, ale zcela zaslouženě vyhráli 0:1. Naopak mě mrzí zbytečná prohra v Křemži, kde zápas ovlivnilo vyloučení našeho hráče v samotném úvodu. Hned sedm zápasů skončilo nerozhodně, když jsme některé z nich mohli s troškou štěstí dotáhnout do vítězného konce (Sedlec - poločasové vedení 2:0, Velešín - neproměněná penalta v poslední minutě).
Na druhou stranu pozitivně vidím vcelku dostatečný počet hráčů. Až na poslední zápas v Sedleci jsem oproti minulé sezoně nemusel různě po okrese shánět hráče zejména na zápasy venku.
Nejlepším hráčem týmu na podzim byl Hermann, pochvalu si zaslouží Kejšar, který na sobě zapracoval a byl oporou, a Weinhard za profesionální přístup k zápasům a tréninkům.
Zapomenout nemůžu s poděkováním také vedoucímu mužstva K. Šímovi."

TABULKA I. B, sk. A
Rk. Tým Záp + 0 - Skóre Body PK (Prav)

1. T.Sviny 14 10 2 2 31: 16 32   ( 11)

2. Dříteň 14 9 3 2 40: 15 30   ( 9)

3. Planá u ČB 14 10 0 4 35: 16 30   ( 9)

4. Frymburk 14 9 1 4 34: 19 28   ( 7)

5. Velešín 14 8 2 4 33: 24 26   ( 5)

6. Č.Krumlov"B 14 6 7 1 24: 16 25   ( 4)

7. Nemanice 14 7 3 4 42: 21 24   ( 3)

8. Zliv 14 5 5 4 26: 16 20   ( -1)

9. K.Újezd 14 5 1 8 29: 29 16   ( -5)

10. Sedlec 14 4 3 7 27: 37 15   ( -6)

11. Kaplice"B 14 3 4 7 28: 38 13   ( -8)

12. H. Planá 14 2 2 10 17: 44 8   (-13)

13. Křemže 14 2 1 11 14: 46 7   (-14)

14. Malonty 14 1 0 13 12: 55 3   (-18)

Všichni muži Slavoje zahájí přípravu na jarní mistráky společně 12. ledna. Béčko se sejde první týden v únoru, kromě tréninku budou na programu přáteláky (např. 15. února s Větřním, 1. března s Frymburkem), připraven je také mini turnaj.

Připravil: František Lippl ve spolupráci s Jarmilem Štichem.