Dle sdělení STK se ruší jarní předehrávky soutěží I.B mužů, KP dorostu a KP žáků. Kolo bude odehráno v termínu 25. a 26.3.2017.

Zdeněk Šváb st.

so 5.11.   9.30 13.kolo  Kp žáci st+ml ČK – Roudné ml.event.UMT  
so 5.11. 14.00 13.kolo divize muži Ostrov nad Ohří  -ČK hřiště Roudné Bus     8.00
ne 6.11. 10:30 10.kolo KPD st+ml ČK –   SKP  ČB ml. event umt  
             
so 12.11. 9.00 14.kolo(jaro)KPDst+ml Třeboň/D.Voda – ČK Hřiště Břilice Bus    7 .15
so 12.11. 10:15 14.kolo divize ČK - Motorlet    
ne 13.11. 12.00 14.kolo  KP Ž st+ml. ČK – SKP ČB Ml event. umt  
             
so 19.11. 13.30 15.kolo divize  muži Jankov – ČK Jankov Auta  11.45

Připravil: Zdeněk Šváb st.

čt 20.10. 16.30 10.kolo Oppř st 5+1 ČK B - Křemže hř. ČK event.UMT  
so 22.10. 10.00 10.kolo Kpžáci st+ml ČK –J. Hradec ml.event.UMT  
so 22.10. 10:30 6. kolo Oppř.ml 4+1 Z,Koruna – ČK B  Hřiště Z.Koruna Auta 9.45
11:30 ČK B – Křemže/Holubov
so 22.10. 14.00 10.kolo Opž st .7+1 ČK B – Hr. Malonty event. Umt ČK  
so 22.10. 15.30 11.kolo divize Roudné -ČK  hřiště Roudné Auta 13.45
so 22.10. 15.30 10.kolo OP muži Křemže - ČK B Hř. Křemže Auta 14.15
ne 23.10. 9.00 10.kolo KPD st+ml ČK – Loko ČB  ml. event umt   
ne 23.10. 14.30 7.kolo KP př. st+ml ČK - Milevsko hř. ČK event.UMT   
17.30 ČK - SKP ČB U 10 
             
28.10. 11.00 8.kolo Kppř st + ml Sokol J.Hradec – ČK Tyršův stadion -tráva Bus 8.30
12.00 Táborsko B – ČK pozor zápas se nepočítá do IS - odehrát jako přípravu (neodjíždět)
so 29.10. 10:15 12. kolo divize ČK – TJ Sušice    
so 29.10. 14.30 11. kolo Op muži ČK B – H. Planá     
ne 30.10. 11.00 12.kolo Kpž. st +ml Milevsko - ČK Tráva event. umt Bus 8.30
ne 30.10. 10.00 12. kolo KP dor. st +ml T. Sviny - ČK hř.T. Sviny Bus 8.30

čt 6.10. 15:30 6. kolo Oppř.ml 4+1 Kaplice – ČK B změna termínu místo neděle 9.10.  Hřiště Kaplice Auta 14.30
16:30 ČK B – Malonty 
so 8.10. 10:15 9.kolo divize ČK - Sedlčany hřiště ČK  
so 8.10. 14:00 8.kolo Opž st .7+1 ČK B – Frymburk/Lipno event. umt  
so 8.10. 16:00 8.kolo OP muži D.Dvořiště - ČK B D.Dvořiště Auta 14.30
ne 9.10. 9:30 9.kolo Kpžáci st+ml ČK – Hradiště hřiště Kájov  
ne 9.10. 10:00 9.kolo KPD st+ml ČK – spol. Čtyři Dvory/Ševětín ml. event umt   
ne 9.10. 10:30 8.kolo OP př.st 5+1 Frymburk- ČK B jednání o změně termínu nebo času Hř .Frymburk Auta 9,15
pátek 7.10. 17.00 nebo neděle 9.10.10.00
ne 9.10. 15:00 KP př. st+ml ČK - Loko ČB  hř. ČZ  Bus 12.45
16:00 ČK - SKP 
             
čt 13.10. 16:30 9.kolo Oppř stl 5+1 Z.Koruna B – ČK B  hř. Z.Koruna Auta 15.45 
so 15.10. 10:00 10.kolo Kpž. st +ml Soběslav - ČK hř.Soběslav Bus 8.00
so 15.10. 10:15 10. kolo divize ČK – FC VIKTORIA Mariánské Lázně    
so 15.10. 15:30 9.kolo Op muži ČK B – Světlík     
ne 16.10. 11:00 6.kolo KP př. st+ml ČK – Písek U11 hř.Prachatice Bus 9.30
12:00 ČK – Dynamo U 11
ne 16.10. 12:30 9.kolo OP žáci st 7+1 Benešov nad Černou – ČK B hř. Benešov Auta 11.15

čt 22.9. 16,30 6.kolo Oppř.st 5+1 ČK B – H.Planá event. umt
so 24.9. 10,15 7.kolo divize ČK - Rokycany hřiště ČK
so 24.9. 14,00 6.kolo Opž st .7+1 ČK B – Holubov/Křemže event. umt
ne 25.9. 9,00 6.kolo KPD st+ml ČK – Vodňany/Dříteň event umt
ne 25.9. 9,30 Kpžáci st+ml ČK - Prachatice hřiště Kájov
ne 25.9. 14,30 KP př.  st+ml ČK-Loko ČB  -   15.30  LOKO – Vimperk  - 16.30  ČK - Vimperk event umt

po 26.9. 10.00 Kvalifikace Ondrášovka Cup U 9 10.00  Dukla Pha-ČK  -        10.45 ČK – Tempo Pha   - 11.30 Písek- ČK hř.Písek bus 8.00
12.15  ČK – Motorlet Pha – 13.00  DynamoČB-ČK –  13.45ČK – Tábor
14.30  Žižkov – ČK              15.15  SKP ČB - ČK    16.00 ČK - Příbram
út 27.9. 16,30 1.kolo OPpř. st  5+1 ČK B - Frymburk event umt  
st 28.9. 10,00 1.kolo KPD st+ml ČK – Třeboň/D.Voda    
st 28.9. 11,00 9.kolo Kppř.st+ml Třeboň - ČK Složiště ČB bus 9.30
st 28.9. 15,30 1.kolo OP ž 7+1 ČK – Z.Koruna event.umt  
čt 29.9. 15,00 1.kolo Oppřml 4+1 15.00 ČK B – Malonty, 16.00 Kaplice-Malonty, 17.00 ČK B - Kaplice umt  
so 1.10. 10,00 8.kolo Kpž. st +ml Vimperk - ČK hř.Vimperk Bus 7.45
so 1.10. 10,00 7.kolo Opž 7+1 Chvalšiny – ČK B Chvalšiny Auta 9.00
so 1.10. 10,00 7.kolo Oppř.st 5+1 Větřní – ČK B Větřní Auta 9.00
so 1.10. 16,00 7.kolo OP muži ČK B – Z.Koruna    
ne 2.10. 10,00 8.kolo KP d st+ml. J.Hradec – ČK Tyrš Bus  7.45
ne 2.10. 10,30 8.kolo divize K.Vary - ČK Dvory Bus  6.00
ne 2.10. 14,00 4.kolo KP Př. st+ml 14.00 Strakonice- ČK,   16.00  Tábor – ČK ČZ Bus  11.30

Připravil: Zdeněk Šváb st.
Baví tě fotbal a měl bys zájem začít trénovat a hrát se stejně starými dětmi?
Přihlaš se na letní fotbalové kempy FK Slavoj ČK. Podrobnosti ZDE.

FK Slavoj Český Krumlov, z. s.
IČO:15789918
Chvalšinská 227
381 01 Český Krumlov 
Tel. a fax: +420 380 711 167
GSM: +420 606 717 311

E-mail:
fkslavojck@seznam.cz
webfkslavoj@gmail.com 

Bankovní spojení: ČSOB Český Krumlov č. ú.: 120 818 13/0300

©2017 FK Slavoj Český Krumlov. Designed By JoomShaper

Hledat