STARŠÍ
Protivín - Slavoj  1 - 7 ( 1 - 3 ), branky Kordík 4x, Ryneš pen., Lamač, Vnuk
Kluci s hromotluky proti nám sehrál dobré utkání, které v klidu vyhráli. Tento zápas mohl opět skončit dvouciferným rozdílem, kdyby většina pochopila, že hrát fotbal po lajnách je efektivnější. Následující kola ukážou jak na tom doopravdy jsme, na to se musíme připravit.
Sestava : BÍLÝ, BŘEZINA, RYNEŠ, GELNAR T., LAMAČ, PETRÁK, KRÁL, MAŠEK, LATTNER, KORDÍK, VNUK, HELCL, TRAPL M., TRAPL L., GELNAR M.

MLADŠÍ
Protivín - Slavoj  0 - 15 ( 0 - 7 ), branky Tapl M 4x, Vnuk 3x, Gelnar T. 2x, Doubrava 2x, Helcl, Rytíř, Trapl L., Lattner
 Tento zápas byl ostudou KP dorostu ze strany domácích, kteří nastoupil v 8 hráčích a za celý zápas nepřelezli svoji polovinu. Kluci si s chutí zastříleli.
Sestava : GELNAR M., HAKR, HELCL,LACH, LATTNER, PAVELKA, RYNEŠ, VNUK, TRAPL M., GELNAR T., TRAPL L., DOUBRAVA, RYTÍŘ, ŠINDELÁŘ.

FK Slavoj - FC Milevsko 2 : 3 (0 : 2)

První půli nás soupeř přehrával a po chybách gólmana a stoperů padly do naší brány dva góly
hned na začátku utkání ve 3´ a 15´ minutě. Tím samozřejmě padla už tak špatná hra a přišla nervozita.
Druhý poločas se hra z naší strany zlepšila, přišlo pár šancí které se však nepodařilo proměnit.
Nejlepší však byly poslední minuty zápasu kdy v 62´ po spolupráci beků a zálohy dával branku
Marcel Trapl a hned v 64´ dával další na 2:3. Kluci makali, ale soupeř chytře zdržoval hru a vyrovnávací
gól už nestihli.

SESTAVA: Lukáš Postl, Marcel Trapl (K), Václav Kubát, Filip Lach, Kuba Pavelka, Šimon Šindelář, Tadeáš Šindelář, Kuba Baláž, Matěj Matějček, Vojta Kastenmajer, Zbyňa Fousek, Matteo Turchetta, Pepa Grenár
STŘELEC: Marcel Trapl

Slavoj ČK - Prachatice   1 - 4   ( 1 - 3 ), Vnuk
rozhodčí Peterka

Sestava :  BÍLÝ FABIÁN, PARÁČEK MARTIN, RYNEŠ RADEK, HLADÍK JAKUB, ŠÁRA ROMAN ( K ), GELNAR TOM, MAŠEK PAVEL, KORDÍK JINDŘICH, OPELKA TOMÁŠ, TRAPL LUKÁŠ, LATTNER PAVEL, RADYCHOVSKYJ MICHAL, MATĚJKA JIŘÍ, KRÁL MATĚJ, PETRÁK DOMINIK, VNUK JAKUB.

Kluci po třech neprohraných venkovních zápasech, tentokrát nestačili doma na poslední Prachatice.

Do zápasu jsme vstoupili šancí v 1. minutě, bohužel neproměnnou. Nasledujících 20 minut jsme zcela propadali v obraně a hosté toho využili ke třem gólům. Bohužel už jsme se nedokázali do zápasu vrátit a zápas zdramatizovat. Vím že kluci umí fotbal hrát, ale někteří ten zápas podcenili. v dalších zápasech se musíme vrátit k naší hře a na tréninku se více zaměřit na proměńování šancí, které dnes vůbec neexistovalo.
Je to přeci  jen fotbal.

DYCKY SLAVOJ

14. kolo KP starší žáci 24. 3. 2019
Výhra 2:5 se soupeřem FK METEOR Tábor
Střelci: 21. Kastenmajer Vojtěch, 43. Matějček Matěj, 53. Kastenmajer Vojtěch, 55. Trapl Marcel, 57. Kastenmajer Vojtěch
Sestava: Postl Lukáš, Trapl Marcel [K], Kubát Václav, Pavelka Jakub, Lach Filip, Šindelář Šimon, Dobeš Denis, Fousek Zbyněk, Kastenmajer Vojtěch, Matějček Matěj, Šindelář Tadeáš, Baláž Jakub, Turchetta Matteo C., Grénar Josef

Jarní sezónu kluci záhajili pěknou hrou a ziskem tří bodů.

15. kolo KP starší žáci 30. 3. 2019
Prohra 5:1 s TJ Hradiště
Střelec naší jediné branky Kastenmajer Vojtěch.

Úspěch střídá neúspěch možná trochu podpořený rozhodčím, kterému náš tým evidentně nesedl.
Nicméně žádné vymlouvání chybičky tam byly a psychika udělala také své.

16. kolo KP starší žáci 7. 4. 2019
Prohra 3:2 s FK Tatran Prachatice

Střelci: 8. Kastenmajer Vojtěch, 11. Matějček Matěj
Sestava: Postl Lukáš, Trapl Marcel [K], Kubát Václav, Pavelka Jakub, Lach Filip, Šindelář Šimon, Fousek Zbyněk, Kastenmajer Vojtěch, Matějček Matěj, Šindelář Tadeáš, Baláž Jakub, Turchetta Matteo C., Grénar Josef

Body jsme bohužel nepřipsali ani v Prachaticích, ale i tak klukům patří velká pochvala za bojovnost a kombinace
po celý zápas. Pár šancí jsme bohužel neproměnili, tak snad příště.

Starší dorost ve své jarní premiéře zvitězil v Hradišti / Písek"B" 2 - 0. Zápas se hrál na umělé trávě v Písku.
Hostující tým svým trpělivým a velmi zoodpovědným výkonem domácím nic nedovolil a zcela zaslouženě si připsal 3 body do tabulky.
Po bezbrankovém prvním poločase se nám povedli dva brejky, které chladnokrevně proměnil Korďas. Kluci zbytek zápasu klidně kontrolovali a domácí nepustili do žádné větší šance.

Hradiště / Písek "B"  - FK Slavoj Český Krumlov   0 - 2  ( 0 - 0 ) , branky 54´ a 60´ Kordík Jindřich.
Rozhodčí : Jevčák Martin

SESTAVA  ČK : BÍLÝ FABIÁN, PARÁČEK MARTIN, RYNEŠ RADEK, HLADÍK JAKUB, MATĚJKA JIŘÍ, ŠÁRA ROMAN ( K ), VOLDŘICH MARTIN, GELNAR TOM, MAŠEK PAVEL, KORDÍK JINDŘICH, VNUK JAKUB, OPELKA TOMÁŠ, TRAPL LUKÁŠ, LATTNER PAVEL, PETRÁK DOMINIK, HELCL MARTIN, GELNAR MICHAL.

TRENÉR ŠVÁB ZDENĚK ml, ASISTENT ČERNÝ JIŘÍ ml, VEDOUCÍ ŠÍMA KAREL a posila na střídačce, šofér autobusu VEJSKRAB MARTIN.
hradisteFoto : Vejskrab Martin