Starší dorostenci konečně zabrali a po třech nevydařených zápasech brali tři body.

SLAVOJ - NETOLICE/JANKOV 8 - 3, branky Helcl 2x, Fousek 2x, Poláček 2x, Kastenmajer, Trapl.

SESTAVA: HAKR, TRAPL, RYNEŠ, LACH, GELNAR TOM, PAVELKA, LATTNER, KASTENMAJER, HELCL, FOUSEK, POLÁČEK.
STŘÍDALI: BALÁŽ, KUBÁT, ŠINDELÁŘ ŠIMON, POSTL A GELNAR MICHAL.

Po třech nepodařených zápasech kluci zabrali a otevřeli si střelnici na domácím pažitu. Ale je třeba poznamenat, že soupeř nás moc neprověřil a ukázal nám naši nemohoucnost v koncovce. Kdyby jsme proměnili alespoň polovinu šancí, tak by musela na ukazateli skóre svítit minimálně patnáctka. V dalším kole jedeme do Tábora na Meteor a tam to bude o hodně náročnější, tak se musíme kvalitně připravit.

Starší dorostenci doma nestačili na Č. Dvory a zaslouženě prohráli.

Slavoj - Č. Dvory 1 - 3 ( 0 - 1 ), branka KASTENMAJER.

SESTAVA : GELNAR M - TRAPL, RYNEŠ, ŠINDELÁŘ Š. - LACH, ŠINDELÁŘ T. - LATTNER, TEMIAK, FOUSEK - POLÁČEK, KASTENMAJER.
STŘÍDALI : PAVELKA, HELCL, RYTÍŘ, HAKR, POSTL, KUBÁT, BALÁŽ.

Stále je to pořád dokola, trápíme se v jednoduchých herních činnostech, nejsme schopni soupeře překvapit. Soupeř nám dá gól z úplně jednoduché akce, kterou nejsme schopni přerušit a směrem dopředu jsou kluci pomalý málo konstruktivní, nepřesní a hlavně jsou čitelní. Všichni kluci by měli chodit na zápasy áčka, aby viděli jak se hraje fotbal. Bohužel se projevuje tréninkové manko v srpnu, když někteří hráči mají za měsíc 2 až 3 tréninkové jednotky.

J.Hradec - Slavoj 4 - 4 ( 4 - 1 ), branky Poláček 2x, Šindelář T., Fousek.
SESTAVA : GELNAR M. - TRAPL, RYNEŠ, RYTÍŘ - LACH, GELNAR T. - LATTNER, TEMIAK, ŠINDELÁŘ T. - POLÁČEK, KASTENMAJER.
Střídali : ŠINDELÁŘ Š., FOUSEK, POSTL
V Hradci se na vysoké trávě hrál fotbal, který vyhovoval domácím. Ve vysoké trávě balón moc nelítali od nohy. I když jsme začali dobře, dostali jsme se do dvou vyložených šancí, pak se i ujali vedení, místo toho, aby jsme přidali další góly, jsme nepochopitelně vyklidili pozice a nechali domácí v klidu zápas otočit.
V druhém poločase po promluvě chlapcům do duše, vyběhlo na hřiště úplně jiné mužstvo, které chtělo zápas otočit, bohužel se podařilo jenom srovnat.
Na penalty jsme prohráli 9 - 8 a vezeme jenom bod z hradecké louky.
Máme na kluky vyšší nároky, než co předváděli na hřišti hlavně první poločas.

SLAVOJ - VIMPERK  2 - 1 ( 1 - 1 ) , branky Kastenmajer, Šindelář Šimon - Novotný

SESTAVA : GELNAR M. - TRAPL, RYNEŠ, LACH - PAVELKA, ŠINDELÁŘ T. - LATTNER, KASTENMAJER, HELCL - POLÁČEK, FOUSEK. Střídali : KUBÁT, BALÁŽ, ŠINDELÁŘ Š., RYTÍŘ

Ve vyrovnaném zápase se štěstěna přiklonila na naší stranu. Do zápasu jsme nevstoupili moc dobře, hosté to využili k vedoucímu gólu po zbytečném faulu v šestnáctce a nasledně proměněné penaltě. Do zápasu jsme se vrátili těsně před poločasem, když přízemní střela Kastenmajera zapadla za tyč. V druhé polovině po prostřídání a po  přeskupenění v sestavě jsme zápas dokázali otočit po krásné brance Šimona Šindeláře, který se dostal k odraženému balonu ve vápně a krásnýni nůžkami prostřelil golmana. do konce zápasu se útoky přelévali ze strany na stranu, ale ke změně skóre už nedošlo.
Trenéři : Švab Zdeněk ml. a Lattner Pavel st.

Starší dorostenci uspěli v prvním ostém zápase sezony.

SLAVOJ - SLAVIA ČB  4 - 0 ( 1 - 0 ),branky 2x FOUSEK, POLÁČEK, KUBÁT

SESTAVA: GELNAR M. - TRAPL, RYNEŠ, LACH - LATTNER, PAVELKA, ŠINDELÁŘ T, HELCL - KASTENMAJER - FOUSEK, POLÁČEK. Připraveni byly: KUBÁT, BALÁŽ, MATĚJČEK, POSTL, RYTÍŘ, ŠINDELÁŘ Š.
Trenéři : Šváb Zdeněk ml., Lattner Pavel st.

V prvním zápase sezony začali kluci dobře a do 10 minuty si vypracovali dvě tutové šance, které bohužel gólem neskončili. od té doby začalo velké trápení ( nepřesnosti v rozehrávce, zpracování míče a pohyb ), které uklidnil až minutu před poločasem krásnou střelou z 25 metrů Fousek. Do druhého poločasu už kluci hru sklidnili a hráli to co umí, odměnou jim byly ještě tři góly do sítě soupeře.