Starší
ČK - Č.DVORY   5 - 1  ( 1 - 0 )  HOFMANN 2x, MAŠEK 2x, KORDÍK - DUBSKÝ
SESTAVA - BÍLÝ, TRAPL, SEKYRA, HLADÍK, MATĚJKA, OPELKA, STRAPEK, JEŠINA, ŠÁRA, HOFMANN, KORDÍK, DUSPIVA, MAŠEK, KONEČNÝ

Po utrápeném  prvním poločase. kde jsme měli několik tutovek, ale i štěstí při soupeřových ojedinělích šancích, kde nás podržel golman, tak se zápas docela povedl výsledkově, ale co stačí na Čtyrák to v dalším zápase ve Strakonicích stačit určitě nebude, všichni musí přidat.

Mladší
ČK - Č. DVORY 3 - 5  ( 3 - 1 ) OPELKA, MAŠEK, GELNAR - DUBSKÝ 2x, MAŘÍK 2x, HEBKÝ
SESTAVA : KONEČNÝ, OPELKA, BÍLÝ, KORDÍK, MATĚJKA, KRÁL, MAŠEK, RŮŽIČKA, VNUK, GELNAR, KRAJÍC, DUSPIVA, BŘEZINA, LAMAČ, LATTNER, TRAPL.

Po velmi dobré výkonu v prvním poločase přišel propadák v poločase druhém.

Starší dorost potvrdil jarní formu a stoupá tabulkou.
T. Sviny - ČK  2 - 3  ( 1 - 0 ),  43´ Rolínek, 89´ Lavička - 65´ Ješina, 68´Hofmann, 88´Strapek
V první poločase ještě někteří asi byly hlavama v postýlce, protože jsme byly všude pozdě a domácí zcela ovládli první polovinu zápasu a gólem do šatny se ujali vedení.
Do druhé půle po přeskupení a prostřídání sestavy nastoupilo jiné mužstvo, které zcela ovládlo hru a zaslouženě vezou z "KANČÍKOVA"  tři body.Kluci  poskočili na 3. místo tabulky. V dalším kole hostí v neděli od 10 hodin na svém hřišti poslední Čtyry Dvory.
Sestava: BÍLÝ, DUSPIVA, PARÁČEK, HLADÍK, MATĚJKA, OPELKA, JEŠINA, STRAPEK, ŠÁRA, HOFMANN, SEKYRA, KORDÍK, VNUK, KRÁL, KONEČNÝ.

Mladší poprvé na jaře odešli poraženi.
T. Sviny - ČK  5 - 0  ( 3 - 0 )
Kluci to mají těžké, pět hráčů odehraje zápas za starší a  i když se snažili proti dobrému soupeři do nestačilo a do Krumlova si odvezli nepopulárního  "bůra".
Sestava: KONEČNÝ, GELNAR, DUSPIVA, KRAJÍC, MATĚJKA, MAŠEK, KRÁL, VNUK, KORDÍK, OPELKA, RŮŽIČKA, BÍLÝ.

Starší
Lomnice - Slavoj  1 - 2  ( 1-1 ), STŘELCI:27. Marsa Jakub (pen.) 22. Paráček Martin, 76. Šára Roman
Za obrovského větru a velkého chladu se hrál vyrovnaný zápas se šťastným koncem pro krumlovské dorostence. Domácí hráli 1. půli po větru což nás brzdilo ve hře dopředu, přesto jsme se ujali vedení a moc soupeře nepouštěli do šancí, až na jednu situaci ve vápně, kdy se podařilo domácí srovnat z penalty. V 2. poločase vítr přestával foukat, tak se hra  přelévala od vápna k vápnu, byly k vidění i pěkné akce na obou stranách, my jednu proměnili proto vezeme 3 body.

SESTAVA : Votýpka, Duspiva, Paráček, Hladík, Matějka, Šára, Ješina, Strapek, Opelka, Hofmann, Kordík.
Náhradníci : Král, Krajíc, Bílý, Březina.

MLADŠÍ
Lomnice - Slavoj  1 - 2  ( 0 - 0 ), STŘELCI:47. Špale Martin 54. Ryneš Radek, 59. Kordík Jindřich

I když mladší prohrávali, tak zápas nevzdali a po trpělivém výkonu brali také 3 body i se třemi žáky v sestavě, kteří odehráli zápas ráno a čtyřmi hráči co odehráli celý zápas za starší.

SESTAVA : Bílý, Opelka, Duspiva, Matějka, Lamač, Krajíc, Kordík, Král, Březina, Konečný, Ryneš, Gelnar Tom, Gelnar Michal

FK Slavoj  Český Krumlov  U15-Windhaag U16 4:0 (0:0)   Zrna, Lattner, Trapl, Kastenmajer
Sestavy:
FK Slavoj
Gelnar M. -  Lattner, Ryneš, Pavelka, Šindelář T., - Kastenmajer, Trapl, Helcl, Lach, - Gelnar T., Zrna
 střídali (Kotlar F., Bouček, Moťka Z., Moťka J., Grenar) Trenéři Krátký, Lattner
Windhhag
Afenzeller Fellinger Afenzeller Fellinger Gaffal Hartl Kapeller Holzer Holzheider Zuschrott Leicht

Utkáni hrano 2x40 min. na domácí UMT
Domáci si v prvnim poločase vytvořili několik brankových přiležitostí, ale diky nepřesnosti v koncovce nebyly proměneny. V druhém poločase domáci zpřesnili nahrávkami hru a prosadili se gólově . Prvni gol vstřelil Zrna po průnikové přihravce Helcla. Druhá a třeti branka padla po standartkách, přimy kop proměnil Lattner a po autovem vhazováni skóroval Trapl. Čtvrtou branku vstřelil po kombinaci do prázdne branky  Kastenmajer.
 Rozhodoval Lach Jan

Dorostenci se připravují na jaro třikrát v týdnu, všechny tréninky probíhají na UMT v Českém Krumlově od 17 hodin, poslední dva týdny je trápí velká marodka, kterou trénéři můžou pochopit, ale co nepochopí je nezájem kluků se zlepšovat a fotbalově růst, ti kluci o kterých mluvíme nechodí pravidelně na tréninky, prostě se jim nechce !!! ( z 18 ti hráčů, kteří jsou v kádru, přijdou na trénink 3 kusy )
Nebudeme ty hráče jmenovat oni ví o kom se tady píše, ti hráči musí sami chtít.
Zatím jsme odehráli dva přátelské zápasy s bilancí jedné výhry a jedné remízy.
ČK - VĚTŘNÍ  9 - 0
V tomto zápase mix dorostenců to byl slušný zápas, který nás moc sice neprověřil do obrany, ale o to víc se ukázal  útočná síla.
ČK - Č.DVORY  2 - 2
Přes obrovskou marodku obou týmů se odehrál celkem, v této fázi přípravy dobrý zápas. Do zápasu nastoupilo jen 7 dorostenců doplněno o 6 st. žáků ( tímto jim děkuji za výpomoc ).