Slavoj ČK - Prachatice   1 - 4   ( 1 - 3 ), Vnuk
rozhodčí Peterka

Sestava :  BÍLÝ FABIÁN, PARÁČEK MARTIN, RYNEŠ RADEK, HLADÍK JAKUB, ŠÁRA ROMAN ( K ), GELNAR TOM, MAŠEK PAVEL, KORDÍK JINDŘICH, OPELKA TOMÁŠ, TRAPL LUKÁŠ, LATTNER PAVEL, RADYCHOVSKYJ MICHAL, MATĚJKA JIŘÍ, KRÁL MATĚJ, PETRÁK DOMINIK, VNUK JAKUB.

Kluci po třech neprohraných venkovních zápasech, tentokrát nestačili doma na poslední Prachatice.

Do zápasu jsme vstoupili šancí v 1. minutě, bohužel neproměnnou. Nasledujících 20 minut jsme zcela propadali v obraně a hosté toho využili ke třem gólům. Bohužel už jsme se nedokázali do zápasu vrátit a zápas zdramatizovat. Vím že kluci umí fotbal hrát, ale někteří ten zápas podcenili. v dalších zápasech se musíme vrátit k naší hře a na tréninku se více zaměřit na proměńování šancí, které dnes vůbec neexistovalo.
Je to přeci  jen fotbal.

DYCKY SLAVOJ

Starší dorost ve své jarní premiéře zvitězil v Hradišti / Písek"B" 2 - 0. Zápas se hrál na umělé trávě v Písku.
Hostující tým svým trpělivým a velmi zoodpovědným výkonem domácím nic nedovolil a zcela zaslouženě si připsal 3 body do tabulky.
Po bezbrankovém prvním poločase se nám povedli dva brejky, které chladnokrevně proměnil Korďas. Kluci zbytek zápasu klidně kontrolovali a domácí nepustili do žádné větší šance.

Hradiště / Písek "B"  - FK Slavoj Český Krumlov   0 - 2  ( 0 - 0 ) , branky 54´ a 60´ Kordík Jindřich.
Rozhodčí : Jevčák Martin

SESTAVA  ČK : BÍLÝ FABIÁN, PARÁČEK MARTIN, RYNEŠ RADEK, HLADÍK JAKUB, MATĚJKA JIŘÍ, ŠÁRA ROMAN ( K ), VOLDŘICH MARTIN, GELNAR TOM, MAŠEK PAVEL, KORDÍK JINDŘICH, VNUK JAKUB, OPELKA TOMÁŠ, TRAPL LUKÁŠ, LATTNER PAVEL, PETRÁK DOMINIK, HELCL MARTIN, GELNAR MICHAL.

TRENÉR ŠVÁB ZDENĚK ml, ASISTENT ČERNÝ JIŘÍ ml, VEDOUCÍ ŠÍMA KAREL a posila na střídačce, šofér autobusu VEJSKRAB MARTIN.
hradisteFoto : Vejskrab Martin

FK Slavoj - Vimperk   3 : 4 (1:3) st. dorost
Branky : Kordík, Vnuk, Opelka   za hosty 3x Frček, Švarc
Sestava: Gelnar M.- Paráček,Březina,Hladík,Opelka,Šára,Lattner, Kordík,Král,Matějka,Vnuk,
                Lamač,Růžička,Gelnar T,Trapl L.

V této sestavě nastoupilo mužstvo staršího dorostu k zahajovacímu utkání prvího kola podzimní části soutěže.
Hosté se dostali do vedení již ve 4 minutě Frčkem, ale kluky to nerozhodilo a již v 7 minutě se jim podařilo Kordíkem vyrovnat. Ještě ale do konce prvního .poločasu se hostům podařilo získat dvou brankový náskok. Ve druhém poločase se sice podařilo v 75 min.Vnukem snížit na rozdíl jedné branky, ale hostům se v 77 minutě podařilo získat zpět dvoubrankové vední. V závěru utkání sice naši hráči měli herní převahu , ale podařilo se jim v 79 min. Opelkou pouze upravit na konečných 3 : 4.
Přesto ale je potřeba celý mužstvo pochválit za předvedený výkon a hlavně bylo vidět na všech hráčích že bojují do poslední minuty.

FK Slavoj - Vimperk  1:3 (0:2)  ml.dorost
Branky: Vnuk - Potůček,Kubačka, Sýs
Sestava:Gelnar M. - Zrna,Březina,Lamač,Růžička,Hecl,Gelnar T.,Kordík,Lattner,Král,Trapl L.,Vnuk,Špinar,Trapl M.
Přesto že převážná část našich hráčů měla již jeden zápas za sebou se starším dorostem, přesto se kluci snažili nechat na hřišti všechny své síly a uhrát co nejlepší výsledek.To se nakonec podařilo a patří jim za to velké  Dík.

Starší
ČK - Č.DVORY   5 - 1  ( 1 - 0 )  HOFMANN 2x, MAŠEK 2x, KORDÍK - DUBSKÝ
SESTAVA - BÍLÝ, TRAPL, SEKYRA, HLADÍK, MATĚJKA, OPELKA, STRAPEK, JEŠINA, ŠÁRA, HOFMANN, KORDÍK, DUSPIVA, MAŠEK, KONEČNÝ

Po utrápeném  prvním poločase. kde jsme měli několik tutovek, ale i štěstí při soupeřových ojedinělích šancích, kde nás podržel golman, tak se zápas docela povedl výsledkově, ale co stačí na Čtyrák to v dalším zápase ve Strakonicích stačit určitě nebude, všichni musí přidat.

Mladší
ČK - Č. DVORY 3 - 5  ( 3 - 1 ) OPELKA, MAŠEK, GELNAR - DUBSKÝ 2x, MAŘÍK 2x, HEBKÝ
SESTAVA : KONEČNÝ, OPELKA, BÍLÝ, KORDÍK, MATĚJKA, KRÁL, MAŠEK, RŮŽIČKA, VNUK, GELNAR, KRAJÍC, DUSPIVA, BŘEZINA, LAMAČ, LATTNER, TRAPL.

Po velmi dobré výkonu v prvním poločase přišel propadák v poločase druhém.

Starší dorost potvrdil jarní formu a stoupá tabulkou.
T. Sviny - ČK  2 - 3  ( 1 - 0 ),  43´ Rolínek, 89´ Lavička - 65´ Ješina, 68´Hofmann, 88´Strapek
V první poločase ještě někteří asi byly hlavama v postýlce, protože jsme byly všude pozdě a domácí zcela ovládli první polovinu zápasu a gólem do šatny se ujali vedení.
Do druhé půle po přeskupení a prostřídání sestavy nastoupilo jiné mužstvo, které zcela ovládlo hru a zaslouženě vezou z "KANČÍKOVA"  tři body.Kluci  poskočili na 3. místo tabulky. V dalším kole hostí v neděli od 10 hodin na svém hřišti poslední Čtyry Dvory.
Sestava: BÍLÝ, DUSPIVA, PARÁČEK, HLADÍK, MATĚJKA, OPELKA, JEŠINA, STRAPEK, ŠÁRA, HOFMANN, SEKYRA, KORDÍK, VNUK, KRÁL, KONEČNÝ.

Mladší poprvé na jaře odešli poraženi.
T. Sviny - ČK  5 - 0  ( 3 - 0 )
Kluci to mají těžké, pět hráčů odehraje zápas za starší a  i když se snažili proti dobrému soupeři do nestačilo a do Krumlova si odvezli nepopulárního  "bůra".
Sestava: KONEČNÝ, GELNAR, DUSPIVA, KRAJÍC, MATĚJKA, MAŠEK, KRÁL, VNUK, KORDÍK, OPELKA, RŮŽIČKA, BÍLÝ.