FK Slavoj - Vimperk   3 : 4 (1:3) st. dorost
Branky : Kordík, Vnuk, Opelka   za hosty 3x Frček, Švarc
Sestava: Gelnar M.- Paráček,Březina,Hladík,Opelka,Šára,Lattner, Kordík,Král,Matějka,Vnuk,
                Lamač,Růžička,Gelnar T,Trapl L.

V této sestavě nastoupilo mužstvo staršího dorostu k zahajovacímu utkání prvího kola podzimní části soutěže.
Hosté se dostali do vedení již ve 4 minutě Frčkem, ale kluky to nerozhodilo a již v 7 minutě se jim podařilo Kordíkem vyrovnat. Ještě ale do konce prvního .poločasu se hostům podařilo získat dvou brankový náskok. Ve druhém poločase se sice podařilo v 75 min.Vnukem snížit na rozdíl jedné branky, ale hostům se v 77 minutě podařilo získat zpět dvoubrankové vední. V závěru utkání sice naši hráči měli herní převahu , ale podařilo se jim v 79 min. Opelkou pouze upravit na konečných 3 : 4.
Přesto ale je potřeba celý mužstvo pochválit za předvedený výkon a hlavně bylo vidět na všech hráčích že bojují do poslední minuty.

FK Slavoj - Vimperk  1:3 (0:2)  ml.dorost
Branky: Vnuk - Potůček,Kubačka, Sýs
Sestava:Gelnar M. - Zrna,Březina,Lamač,Růžička,Hecl,Gelnar T.,Kordík,Lattner,Král,Trapl L.,Vnuk,Špinar,Trapl M.
Přesto že převážná část našich hráčů měla již jeden zápas za sebou se starším dorostem, přesto se kluci snažili nechat na hřišti všechny své síly a uhrát co nejlepší výsledek.To se nakonec podařilo a patří jim za to velké  Dík.

Starší
ČK - Č.DVORY   5 - 1  ( 1 - 0 )  HOFMANN 2x, MAŠEK 2x, KORDÍK - DUBSKÝ
SESTAVA - BÍLÝ, TRAPL, SEKYRA, HLADÍK, MATĚJKA, OPELKA, STRAPEK, JEŠINA, ŠÁRA, HOFMANN, KORDÍK, DUSPIVA, MAŠEK, KONEČNÝ

Po utrápeném  prvním poločase. kde jsme měli několik tutovek, ale i štěstí při soupeřových ojedinělích šancích, kde nás podržel golman, tak se zápas docela povedl výsledkově, ale co stačí na Čtyrák to v dalším zápase ve Strakonicích stačit určitě nebude, všichni musí přidat.

Mladší
ČK - Č. DVORY 3 - 5  ( 3 - 1 ) OPELKA, MAŠEK, GELNAR - DUBSKÝ 2x, MAŘÍK 2x, HEBKÝ
SESTAVA : KONEČNÝ, OPELKA, BÍLÝ, KORDÍK, MATĚJKA, KRÁL, MAŠEK, RŮŽIČKA, VNUK, GELNAR, KRAJÍC, DUSPIVA, BŘEZINA, LAMAČ, LATTNER, TRAPL.

Po velmi dobré výkonu v prvním poločase přišel propadák v poločase druhém.

Starší dorost potvrdil jarní formu a stoupá tabulkou.
T. Sviny - ČK  2 - 3  ( 1 - 0 ),  43´ Rolínek, 89´ Lavička - 65´ Ješina, 68´Hofmann, 88´Strapek
V první poločase ještě někteří asi byly hlavama v postýlce, protože jsme byly všude pozdě a domácí zcela ovládli první polovinu zápasu a gólem do šatny se ujali vedení.
Do druhé půle po přeskupení a prostřídání sestavy nastoupilo jiné mužstvo, které zcela ovládlo hru a zaslouženě vezou z "KANČÍKOVA"  tři body.Kluci  poskočili na 3. místo tabulky. V dalším kole hostí v neděli od 10 hodin na svém hřišti poslední Čtyry Dvory.
Sestava: BÍLÝ, DUSPIVA, PARÁČEK, HLADÍK, MATĚJKA, OPELKA, JEŠINA, STRAPEK, ŠÁRA, HOFMANN, SEKYRA, KORDÍK, VNUK, KRÁL, KONEČNÝ.

Mladší poprvé na jaře odešli poraženi.
T. Sviny - ČK  5 - 0  ( 3 - 0 )
Kluci to mají těžké, pět hráčů odehraje zápas za starší a  i když se snažili proti dobrému soupeři do nestačilo a do Krumlova si odvezli nepopulárního  "bůra".
Sestava: KONEČNÝ, GELNAR, DUSPIVA, KRAJÍC, MATĚJKA, MAŠEK, KRÁL, VNUK, KORDÍK, OPELKA, RŮŽIČKA, BÍLÝ.

Starší
Lomnice - Slavoj  1 - 2  ( 1-1 ), STŘELCI:27. Marsa Jakub (pen.) 22. Paráček Martin, 76. Šára Roman
Za obrovského větru a velkého chladu se hrál vyrovnaný zápas se šťastným koncem pro krumlovské dorostence. Domácí hráli 1. půli po větru což nás brzdilo ve hře dopředu, přesto jsme se ujali vedení a moc soupeře nepouštěli do šancí, až na jednu situaci ve vápně, kdy se podařilo domácí srovnat z penalty. V 2. poločase vítr přestával foukat, tak se hra  přelévala od vápna k vápnu, byly k vidění i pěkné akce na obou stranách, my jednu proměnili proto vezeme 3 body.

SESTAVA : Votýpka, Duspiva, Paráček, Hladík, Matějka, Šára, Ješina, Strapek, Opelka, Hofmann, Kordík.
Náhradníci : Král, Krajíc, Bílý, Březina.

MLADŠÍ
Lomnice - Slavoj  1 - 2  ( 0 - 0 ), STŘELCI:47. Špale Martin 54. Ryneš Radek, 59. Kordík Jindřich

I když mladší prohrávali, tak zápas nevzdali a po trpělivém výkonu brali také 3 body i se třemi žáky v sestavě, kteří odehráli zápas ráno a čtyřmi hráči co odehráli celý zápas za starší.

SESTAVA : Bílý, Opelka, Duspiva, Matějka, Lamač, Krajíc, Kordík, Král, Březina, Konečný, Ryneš, Gelnar Tom, Gelnar Michal

Dorostenci se připravují na jaro třikrát v týdnu, všechny tréninky probíhají na UMT v Českém Krumlově od 17 hodin, poslední dva týdny je trápí velká marodka, kterou trénéři můžou pochopit, ale co nepochopí je nezájem kluků se zlepšovat a fotbalově růst, ti kluci o kterých mluvíme nechodí pravidelně na tréninky, prostě se jim nechce !!! ( z 18 ti hráčů, kteří jsou v kádru, přijdou na trénink 3 kusy )
Nebudeme ty hráče jmenovat oni ví o kom se tady píše, ti hráči musí sami chtít.
Zatím jsme odehráli dva přátelské zápasy s bilancí jedné výhry a jedné remízy.
ČK - VĚTŘNÍ  9 - 0
V tomto zápase mix dorostenců to byl slušný zápas, který nás moc sice neprověřil do obrany, ale o to víc se ukázal  útočná síla.
ČK - Č.DVORY  2 - 2
Přes obrovskou marodku obou týmů se odehrál celkem, v této fázi přípravy dobrý zápas. Do zápasu nastoupilo jen 7 dorostenců doplněno o 6 st. žáků ( tímto jim děkuji za výpomoc ).