Dorosty v jarní premiéře vítězně

Starší
Lomnice - Slavoj  1 - 2  ( 1-1 ), STŘELCI:27. Marsa Jakub (pen.) 22. Paráček Martin, 76. Šára Roman
Za obrovského větru a velkého chladu se hrál vyrovnaný zápas se šťastným koncem pro krumlovské dorostence. Domácí hráli 1. půli po větru což nás brzdilo ve hře dopředu, přesto jsme se ujali vedení a moc soupeře nepouštěli do šancí, až na jednu situaci ve vápně, kdy se podařilo domácí srovnat z penalty. V 2. poločase vítr přestával foukat, tak se hra  přelévala od vápna k vápnu, byly k vidění i pěkné akce na obou stranách, my jednu proměnili proto vezeme 3 body.

SESTAVA : Votýpka, Duspiva, Paráček, Hladík, Matějka, Šára, Ješina, Strapek, Opelka, Hofmann, Kordík.
Náhradníci : Král, Krajíc, Bílý, Březina.

MLADŠÍ
Lomnice - Slavoj  1 - 2  ( 0 - 0 ), STŘELCI:47. Špale Martin 54. Ryneš Radek, 59. Kordík Jindřich

I když mladší prohrávali, tak zápas nevzdali a po trpělivém výkonu brali také 3 body i se třemi žáky v sestavě, kteří odehráli zápas ráno a čtyřmi hráči co odehráli celý zápas za starší.

SESTAVA : Bílý, Opelka, Duspiva, Matějka, Lamač, Krajíc, Kordík, Král, Březina, Konečný, Ryneš, Gelnar Tom, Gelnar Michal