Starší dorost vítězně, mladší bez bodu

Starší dorost potvrdil jarní formu a stoupá tabulkou.
T. Sviny - ČK  2 - 3  ( 1 - 0 ),  43´ Rolínek, 89´ Lavička - 65´ Ješina, 68´Hofmann, 88´Strapek
V první poločase ještě někteří asi byly hlavama v postýlce, protože jsme byly všude pozdě a domácí zcela ovládli první polovinu zápasu a gólem do šatny se ujali vedení.
Do druhé půle po přeskupení a prostřídání sestavy nastoupilo jiné mužstvo, které zcela ovládlo hru a zaslouženě vezou z "KANČÍKOVA"  tři body.Kluci  poskočili na 3. místo tabulky. V dalším kole hostí v neděli od 10 hodin na svém hřišti poslední Čtyry Dvory.
Sestava: BÍLÝ, DUSPIVA, PARÁČEK, HLADÍK, MATĚJKA, OPELKA, JEŠINA, STRAPEK, ŠÁRA, HOFMANN, SEKYRA, KORDÍK, VNUK, KRÁL, KONEČNÝ.

Mladší poprvé na jaře odešli poraženi.
T. Sviny - ČK  5 - 0  ( 3 - 0 )
Kluci to mají těžké, pět hráčů odehraje zápas za starší a  i když se snažili proti dobrému soupeři do nestačilo a do Krumlova si odvezli nepopulárního  "bůra".
Sestava: KONEČNÝ, GELNAR, DUSPIVA, KRAJÍC, MATĚJKA, MAŠEK, KRÁL, VNUK, KORDÍK, OPELKA, RŮŽIČKA, BÍLÝ.