FK Slavoj - Vimperk   3 : 4 (1:3) st. dorost
Branky : Kordík, Vnuk, Opelka   za hosty 3x Frček, Švarc
Sestava: Gelnar M.- Paráček,Březina,Hladík,Opelka,Šára,Lattner, Kordík,Král,Matějka,Vnuk,
                Lamač,Růžička,Gelnar T,Trapl L.

V této sestavě nastoupilo mužstvo staršího dorostu k zahajovacímu utkání prvího kola podzimní části soutěže.
Hosté se dostali do vedení již ve 4 minutě Frčkem, ale kluky to nerozhodilo a již v 7 minutě se jim podařilo Kordíkem vyrovnat. Ještě ale do konce prvního .poločasu se hostům podařilo získat dvou brankový náskok. Ve druhém poločase se sice podařilo v 75 min.Vnukem snížit na rozdíl jedné branky, ale hostům se v 77 minutě podařilo získat zpět dvoubrankové vední. V závěru utkání sice naši hráči měli herní převahu , ale podařilo se jim v 79 min. Opelkou pouze upravit na konečných 3 : 4.
Přesto ale je potřeba celý mužstvo pochválit za předvedený výkon a hlavně bylo vidět na všech hráčích že bojují do poslední minuty.

FK Slavoj - Vimperk  1:3 (0:2)  ml.dorost
Branky: Vnuk - Potůček,Kubačka, Sýs
Sestava:Gelnar M. - Zrna,Březina,Lamač,Růžička,Hecl,Gelnar T.,Kordík,Lattner,Král,Trapl L.,Vnuk,Špinar,Trapl M.
Přesto že převážná část našich hráčů měla již jeden zápas za sebou se starším dorostem, přesto se kluci snažili nechat na hřišti všechny své síly a uhrát co nejlepší výsledek.To se nakonec podařilo a patří jim za to velké  Dík.