KP dorostu: V Prachaticích získali Slavojáci pouze bod za remízu mladších

FK Tatran Prachatice – FK Slavoj ČK 4:3 (0:1)
Branky: Kotlar M., Grznárik, Persán
Sestava: Hončík, Kotlar, Adamíček Zb., Houska, Kotlár N., Mašek, Vnuk, Čabaj, Rozkošný, Grznárik, Persán.
Střídali: Hošek, Adamíček D., Gabor, Rafael, Šimášek.
Trenér Václav Domin: Kluci přijeli do Prachatic na výlet a také první poločas odpochodovali a stačilo to na vedení 1:0. Přes varování trenéra, že bez pohybu a proměňování šancí se to může obrátit, to kluci podcenili. Za patnáct minut druhé půle domácí otočili na 3:1. Teprve po té kluci přidali a srovnali na 3:3. V závěru po chybě obrany domácí samostatným nájezdem vyhráli 4:3. V tomto zápase jsme zbytečně ztratili body.

Mladší dorost:
FK Tatran Prachatice – FK Slavoj ČK 2:2 (0:1), penalty 3:0
Branky: Gabor, Peroutka
Sestava: Šimášek, Peroutka, Krupka, Nymsa, Zwifelhofer, Adamíček D., Rafael, Hošek, Kotlár N., Gabor, Filip.
Střídali: Křížek, Maxa.
Trenér Jan Peťule: Mladíci odehráli zápas, jako by chtěli kopírovat zápas starších. Také vyhráli první půli a zahodili plno šancí. Druhý poločas domácí vyrovnali a rozhodčí nařídil penaltu za čistý zákrok a Prachatice vedli 2:1. Kluci pak vyrovnali na 2:2 a kopali se penalty.
Za hosty nedal Gabor, Adamíček D., Peroutka, zato domácí stříleli bezchybně.

Připravil: Jiří Černý st.

Baví tě fotbal a měl bys zájem začít trénovat a hrát se stejně starými dětmi?