ck

Starší přípravka Slavoje zvítězila k konkurenci 25 týmů ve druhém ročníku Mezinárodního turnaje přípravek ve Vodňanech.

Připravil: Zdeněk Šváb st.

FK Slavoj Český Krumlov B - FC Vltava B 4:2 (2:0)
Branky ČK: Kotlár 2, Šindelář T., Fousek
Sestava ČK: Jelínek, Jirout, Šindelář T., Schuppler, Kotlár, Dobeš, Kryštof, Kubát, Galko, Fousek, Šindelář Š., Baláž

Doma jsme přivítali poslední celek tabulky a očekávali jsme, že předvedeme výkon, po kterém budeme všichni spokojeni. Bohužel jsme měli opět špatný výběr místa na hřišti, proto jsme nemohli hrát více kombinačně a o výsledek museli bojovat do závěrečného hvizdu. Pochvalu za výkon zaslouží Vašík Kubát a Peťa Galko.

Připravil: Michal Kotlár

Mladší přípravka 26.4. - Zlatá Koruna
Sestava: Matyáš Páráček, Petr Galko, Jiří Václavík Jiří, Ladislav Charvát, Filip Vařil, Vojta Válek, Zbyněk Fousek, Matěj Matějček, Václav Kubát.

Slavoj Č. Krumlov – Zlatá Koruna 6:0
Soupeř nás svým výkonem překvapil a rozhodně zaskočil. Byl bojovný a dokud měl sílu, tak nás určitě potrápil. Dlouho jsme se nemohli prosadit. Až Charvát v 10. minutě svým důrazem zařídil vedení 1:0. Na 2:0 dal Galko, který si míč sám vybojoval a poté prostřelil gólmana soupeře. Třetí branku dal opět Charvát, ale velkou zásluhu na ní má Vařil, který předvedl nádhernou kličku a uvolnil do vyložené šance právě Láďu. Čtvrtou branku přidal Václavík po rohu rozehraném nakrátko a dorážce z blízka. Na 5:0 upravil Galko, když mu předložil gólovou přihrávku Fousek a Péťa vymetl šibenici. Šestá branka byla již exhibiční, když od vlastní branky po čtyřech dotecích hráčů Válek-Matějček-Vařil zakončoval Charvát.

Slavoj Č. Krumlov – Holubov 20:0
Dvouciferný výsledek, ale hra zejména v prvním poločase nebyla dobrá. Kluci dost sólovali, hráli na malém prostoru a neroztahovali hru. Po přestávce to již bylo lepší. O branky se postarali: 6x Charvát, 5x Vařil, 3x Fousek, 1x Kubát, 2x Matějček, 2x Galko, 1x Václavík.

Připravil: Josef Baláž