OP ml. přípravky:
FK Slavoj ČK B -  FK Nová Ves/Brloh 6:3 (2:3)

Branky: Kůs 4, Shrbený, Kopřiva
V dnešním studeném odpoledni jsme se v 1. poločase s Novou Vsí nedostali do hry a doslova odchodili půlku zápasu.Po zlepšené a bojovné druhé části jsme zápas zaslouženě otočili v náš prospěch.

FK Slavoj ČK B -  SK Zlatá Koruna 4:8 (2:4)
Branky: Shrbený 2, Kopřiva, vlastní
Druhý zápas se Zlatou Korunou jsme podlehli lepšímu a staršímu kolektivu, ale naše chyby v obranné činnosti tomu jenom napomohly. Vyzdvihuji výkony Jiříka Shrbeného,J irky Kůse a Filipa Kopřivy.

Děkuji rodičům za fandění a ochotu v tomto počasí.

Sestava: Tomana, Rosina, Tesař, Kůs, Kopřiva, Procházka, Rehberger, Shrbený
Trenéři: Kůs, Rehberger

Připravil: Petr Rehberger

Krajský přebor ml. přípravka: Neděle 18.10.2015, sraz 8:15, odj. autobusem 8.30.
Nominace: Kopřiva, Maxa, Pilař, Beránek, Vejskrab, Kůs, Štěpán Ondra
Druhý tým doplní trenér Kubický.
Trenéři: Vejskrab, Maxa, Kubický, Kůs

OP ml. přípravka: Pondělí 19.10.2015, sraz 14:45. 1. zápas od 15.30
Nominace: Niedl, Tomana, Rosina, Tesař, Kůs, Kopřiva, Procházka, Weis, Beránek, Shrbený
Trenéři: Rehberger, Kůs

Termíny treninků v hale se dozvíte během příštího týdne. V každém případě začnou od začátku listopadu.

V sobotu 10.10.2015 se v rámci Krumlovského vodáckého maratonu uskutečnil v pivovarských zahradách E.ON fotbálek.

Mladší přípravka Slavoje společně se ZŠ TGM se zůčastnili pěkně připraveného E.ON turnaje.
Výsledky nejsou úplně důležité, jelikož za ZŠ TGM hráli též vetšinou hráči našeho klubu:-).
Děkujeme hráčům i rodičům za přístup a fandění v rámci fair play.

Za Slavoj se zůčastnili:
Niedl, Vejskrab, Kopřiva, Pilař, Shrbený, Beránek, Tomana, Rosina, Mrkáček, Procházka, Tobiáš, Rehberger, Ferenc,Krajíc,Kubický,Tesař,Jílek,Schwarz V.

Trenéři: Vejskrab, Maxa, Rehberger, Kůs, Kubický
eoneon2


E.ON minifotbálek v pivovarských zahradách Eggenberg:
Sobota 10.10., sraz 12:30.
Nominace:
Tým A: Niedl, Maxa, Vejskrab, Kopřiva, Pilař, Rehberger, Tobiáš, Shrbený, Beránek, Jílek
Tým B: Tomana, Rosina, Mrkáček, Weis, Kaška, Pöschel, Procházka, Kubický, Nguyen
Tým C: Ferenc, Krajíc, Kupka, Kohout J., Kohout K., Vondruška, Tesař, Kordík, Schwarz M., Schwarz V.

Krajský přebor ml. přípravek Loko Č.B.:
Neděle 11.10., sraz 9:15, odjezd 9:30.
Nominace: Niedl, Maxa, Vejskrab, Beránek, Kopřiva, Pilař, Kůs, Tobiáš, Shrbený

Trenéři: Vejskrab, Maxa, Kůs, Kubický, Rehberger

Tréninky přípravek ročníků 2006 a 2007 jsou tento týden ještě venku a to pondělí, středa, pátek vždy od 16:30 hod. při osvětlení na UMT.

Nominace OP přípravky mladší 4 +1 - 7.kolo, úterý 28.10. 2014, hřiště ČK 11:00 hod. sraz v šatnách FK 10:00 hod., začátek 1. utkání 11:00 ČK B - Křemže, 2. utkání 12:00 ČK B - Lipno:
Zavadil, Poschl, Ferenc, Pelikán, Kupka, Nguyen, Štrbko , Krajíc, Maurer, Kůs,

změna nominace možná dle nahlášených omluv

Připravil: Zdeněk Šváb st.

Nejnovější články

FK Slavoj Český Krumlov, z. s.
IČO:15789918
Chvalšinská 227
381 01 Český Krumlov 
Tel. a fax: +420 380 711 167
GSM: +420 606 717 311

E-mail:
fkslavojck@seznam.cz
webfkslavoj@gmail.com 

Bankovní spojení: ČSOB Český Krumlov č. ú.: 120 818 13/0300

©2017 FK Slavoj Český Krumlov. Designed By JoomShaper

Hledat