Vážení,
máme za sebou první kolo KP mladších žáků,ve kterém Slavoj hostil tým Hradiště/Písek "B".
Slavoj nastoupil v sestavě Mrkáček(Jílek)-Cieslar,Galko,Kolonitz,Nguyen,Pavlíček,Šustr,Temiak,Václavík,Vařil,Vochozka.
Utkání se mi hodnotí velmi těžko,protože ještě v pátek večer jsem nevěděl,jestli nás bude dostatečný počet a někteří se na hřišti viděli poprvé.
Přesto..hned v úvodu jsme dostali hloupou branku.S postupujícím časem se kluci zvedali, soupeře přehrávali a tlačili.
V předposlední minutě prvního poločas jsme z ojedinělé akce soupeře dostali druhou branku.
Celý druhý poločas kluci makali,ale bohužel jsme nedali ani ty nejvyloženější šance. V samotném závěru nám hosté dali do otevřené obrany dvě slepené branky.
Musím a především chci kluky pochválit za předvedený výkon. Celý zápas makali a i když výsledek vypadá krutě,je až na druhém místě.Byl jsem celkově spokojený s předvedenou hrou a především na klukách je vidět,že se zlepšovat chtějí i když to bude hodně práce,ale je na čem stavět.
Na závěr dvě poznámky.Chápu,že jsou dovolené,tábory apod,ale pokud na této úrovni něco smyslného dělat a dokázet,nemohou chodit na tréninky 2-3 hráči.Nemohou poté mít někteří rodiče negativní komentáře k výkonu.A to souvisí i s druhou poznámkou,ať si nejprve rodiče přečtou kodex mladého fotbalisty a řídí se jím.Vulgarity na dětské hřiště skutečně nepatří.
Příští kolo hrajeme opět doma a ve stejný čas s Prachaticemi.
Přijďte prosím opět slušně fandit..Díky VZ

KP ml. žáci:
Slavoj ČK - Hradiště 5:1 (3:0)
Branky Slavoje: 2 Kotlár , Trapl , Matějček , Baláž
Sestava: Jelínek - Kubát , Pavelka , Lach , Fousek , Matějček , Baláž , Kotlár , Trapl , Traplová

Soběslav - Slavoj ČK 0:14 ( 0:7 )
Branky Slavoje: 5 Kotlár , 5 Traplová , 2 Trapl , Matějček , Dobeš
Sestava: Jelínek - Lach , Pavelka , Moťka , Matějček , Trapl , Traplová , Kotlár , Fousek , Baláž , Dobeš , Kubát

K prvnímu zápasu jen dodat, byl to herně Náš průměr. Výsledek vypadá jednoznačně, ale na hřišti to tak jasné nebylo.
Druhý zápas proti Soběslavi jsme předvedli nejlepší výkon podzimu. Hodnocení jen kladné. Kluci pochopili, co po nich chceme a odehráli svůj nejlepší zápas. Všem děkuji za fotbal, na který byla radost pohledět! Ještě bych vyzdvihl výkon Kotlára a Traplové, 5 branek za zápas je obdivuhodné.

Připravil: Michal Kotlár

Lokomotiva Č.B. - Slavoj Č.K. 10 : 3 ( 2 : 1 )
Branky Č. K. - 2 Trapl Marcel , Kotlár
Sestava : Jelínek - Kubát , Pavelka , Moťka , Traplová S. , Trapl M. , Lach , Kotlár , Matějček , Dobeš .

Třeboň/Dobrá voda - Slavoj Č. Krumlov 2:12 (0:7)
Branky Slavoje: 3 Pavelka, 3 Fousek, 2 Tomeš, Traplová Sára, Trapl Marcel, Moťka, Kotlár.
Sestava : Jelínek - Moťka, Pavelka, Kubát, Traplová S., Trapl M., Lach, Fousek, Tomeš, Grenar, Kotlár.

Junior Strakonice - Slavoj ČK 8:4 ( 4:1 )
Branky : 2 Kastenmajer , Helcl , Moťka Z.
Sestava : Bouček - Tichý , Moťka Z., Moťka J., Lach, Pavelka , Kastenmajer , Ryneš , Lattner , Homolka , Helcl , Kotlár , Trapl