2 kolo KP ml.žáků

Vážení,
máme za sebou první kolo KP mladších žáků,ve kterém Slavoj hostil tým Hradiště/Písek "B".
Slavoj nastoupil v sestavě Mrkáček(Jílek)-Cieslar,Galko,Kolonitz,Nguyen,Pavlíček,Šustr,Temiak,Václavík,Vařil,Vochozka.
Utkání se mi hodnotí velmi těžko,protože ještě v pátek večer jsem nevěděl,jestli nás bude dostatečný počet a někteří se na hřišti viděli poprvé.
Přesto..hned v úvodu jsme dostali hloupou branku.S postupujícím časem se kluci zvedali, soupeře přehrávali a tlačili.
V předposlední minutě prvního poločas jsme z ojedinělé akce soupeře dostali druhou branku.
Celý druhý poločas kluci makali,ale bohužel jsme nedali ani ty nejvyloženější šance. V samotném závěru nám hosté dali do otevřené obrany dvě slepené branky.
Musím a především chci kluky pochválit za předvedený výkon. Celý zápas makali a i když výsledek vypadá krutě,je až na druhém místě.Byl jsem celkově spokojený s předvedenou hrou a především na klukách je vidět,že se zlepšovat chtějí i když to bude hodně práce,ale je na čem stavět.
Na závěr dvě poznámky.Chápu,že jsou dovolené,tábory apod,ale pokud na této úrovni něco smyslného dělat a dokázet,nemohou chodit na tréninky 2-3 hráči.Nemohou poté mít někteří rodiče negativní komentáře k výkonu.A to souvisí i s druhou poznámkou,ať si nejprve rodiče přečtou kodex mladého fotbalisty a řídí se jím.Vulgarity na dětské hřiště skutečně nepatří.
Příští kolo hrajeme opět doma a ve stejný čas s Prachaticemi.