INFORMACE PRO TÝM MLADŠÍCH ŽÁKŮ

Dobrý den, rozhodl jsem se využít naše webové stránky k předávání důležitých informací. Vzhledem k tomu, že hráči z mladších žáků nejsou z jedné školy a ani z jednoho města, tak je komunikace velmi složitá. Pokud nějaké informace řeknu na tréninku nebo na zápase, k rodičům se většinou nedostanou. A abych kvůli všemu volal a psal, to je velmi náročné časově a i finančně. Pro zjednodušení budou všechny informace dostupné na těchto stránkách. Nebo můžete mě kdykoliv kontaktovat telefonicky, pokud budete potřebovat informace.

Příspěvky:

- platí se na 6 měsíců….. 900 Kč – zaplatit do konce února (lze v hotovosti u pana Švába nebo převodem z účtu – každé z dětí dostalo papír s bankovním spojením, pokud je nedoneslo, k dispozici v kabině)

Poplatek FAČR:

– 100 Kč uhradit do konce února…..je to jednorázový poplatek, který se platí fotbalové asociaci ČR. Zaplatit osobně panu Švábovi v hotovosti.

Tréninky:

- úterý, středa a čtvrtek od 14:30 ( sraz vždy 14:15) na fotbalovém hřišti nebo umělé trávě. Vždy mít k dispozici : kopačky, chrániče, teplákovou soupravu, kraťasy, tričko, ručník
V chladném období: čepice, rukavice, bundu
Ideálně pití se svojí lahví….

K dispozici jsou sprchy, které by bylo vhodné využívat…

Neúčast na tréninku je nutné omluvit, abych mohl připravit dle počtu hráčů tréninkovou jednotku!!!!!!!!!!

Zápasy:

- nominace bude vždy na těchto stránkách ve čtvrtek podvečer. S informacemi s odjezdem autobusu, nominovanými hráči a ostatní pokyny. Pokud někdo z hráčů nebude moc, je potřeba se s předstihem omluvit, aby mohl být donominován jiný hráč.

Předběžný rozpis na jarní část sezóny bude také k dispozici na těchto stránkách, ale může se změnit, tak brát s rezervou a vždy se podívat ve čtvrtek v podvečer na aktuální informace….

Turnaj – Týn nad Vltavou ( 23.2.2013) – poslední kolo
Odjezd: 7:30 od kabin FK SLAVOJ ČK
Očekávaný příjezd: 14:30
Nominace: Indra, Sojka – Hladík, Hluško, Lukáč, Paráček,Hlušková, Jedlička, Duspiva, Radychovský,Mašek, Germain,Dunka, Forst, Michálek
Doprava – musíme dát opět dohromady auta…. prosím o sms, kdo z rodičů bude moc vzít auto. ….

Děkuji. Jiří Černý – trenér mladších žáků FK SLAVOJ ČESKÝ KRUMLOV

FK Slavoj Český Krumlov, z. s.
IČO:15789918
Chvalšinská 227
381 01 Český Krumlov 
Tel. a fax: +420 380 711 167
GSM: +420 606 717 311

E-mail:
fkslavojck@seznam.cz

Bankovní spojení: ČSOB Český Krumlov č. ú.: 120 818 13/0300

©2020 FK Slavoj Český Krumlov. Designed By JoomShaper

Hledat