Starší žáci ukončili podzimní část výhrou

Poslední kolo podzimní části KP kluci ukončili výhrou na penalty s klubem FK Meteor Tábor, Větrovy.
Na záčátku poločasu dával naší první branku Vojta Kastenmajer, po pár minutách však skóroval i Meteor.
Za stavu 1:1 jsme měli další dvě, tři šance, které jsme neproměnili. Musím konstatovat, že obrana
Meteoru bránila výborně, výhodou jim určitě byl jejich vyšší vzrůst :).
Po přestávce dal naši druhou branku opět Vojta K., vedení jsme však neudrželi,
kluci bojovali, ale po soupeřově trestném kopu skončil míč doslova nešťastně v naší bráně.
Zápas skončil 2:2 takže po páté rozhodovaly penalty, tentokrát v náš prospěch.

Sestava: Trapl Marcel Kubát Václav, Pavelka Jakub, Postl Lukáš, Šindelář Šimon, Lach Filip, Kastenmajer Vojtěch, Matějček Matěj, Šindelář Tadeáš, Baláž Jakub, Turchetta Matteo C., Dobeš Denis, Temiak Alex, Madej Filip, Sára Traplová