Nominace ČK A starší žáci – Benešov v sobotu 14. 6. od 11:45. Sraz je v 10:45 u kabin.
Sojka, Paráček, Rakaš, Štěpán, Maxa, D. Gábor, Ješina, Strapek, Dvořák, Lukáč, Harvan, Štrop, Vaclík a Hladík.

Absence: Troják, Trapl, Indra (nemoc), Čekan (kotník), Fuciman (Zadov), Friš (koleno)

Dorost: Kuchař, D. Gábor, Dvořák a Strapek (v neděli sraz v 11h, hraje se doma s Lomnicí)

Připravil: Jan Petřík

Nominace ČK A starší žáci – LOKO ČB tuto středu 11. 6. od 17h. Sraz v 16h u kabin.
Indra, Kuchař, Trapl, Rakaš, Štěpán, Maxa, D. Gábor, Strapek, Harvan, Dvořák, Lukáč, Fuciman, Paráček, Vaclík, Ješina, Hladík a Friš.

Absence: Troják (nemoc), Štrop (alergie), Čekan (kotník)

Připravil: Jan Petřík

Nominace Břilice - ČK A starší žáci v neděli 8. 6. od 10h. Sraz v 8h u kabin:
Kuchař, Indra, Paráček, Štěpán, Maxa, Trapl, Rakaš, Harvan, Dvořák, D. Gábor, Lukáč, Fuciman, Čekan, Hladík a Vaclík

Absence: Troják, Sojka (záda), Friš (Chvalšiny), Strapek (Dynamo), Jedlička, Štrop (viróza), Ješina (rodinné důvody).

Připravil: Jan Petřík

Nominace OP žáci: Rožmitál - FK Slavoj ČK B sobota 24. 5. od 10h. Sraz v 8:20 u kabin.
Sojka, Vaclík, Čekan, Paráček, Hnat, M. Gábor, Hladík, Hrska, Eisenhammer, Seifried, Veselý, Fuchs.
Auta: Hnat, Sojka, Paráček

Nominace KP st. žáci: Č. Dvory - FK Slavoj ČK A neděle 25. 5. Od 13h. Sraz v 11:15 u kabin.
Kuchař, Indra, Trapl, Troják, Štěpán, Maxa, D. Gábor, Ješina, Strapek, Dvořák, Lukáč, Fuciman, Štrop, Rakaš.

Dorost: Strapek (sraz v sobotu v 11h, hrají doma s J. Hradcem)

Absence: Friš (domácí vězení), Harvan (kotník), Jedlička (rodinný výlet)

Připravil: Jan Petřík

Starší žáci A:
Nominace Blatná - ČK A, neděle 27. 4. od 10h. Sraz už v 6:45 ráno u kabin !!
Indra, Trapl, Troják, Štěpán, Maxa, D. Gábor, Rakaš, Ješina, Dvořák, Lukáč, Fuciman, Paráček, Friš, Štrop.
Absence: Ludvík Hluško (rodinné důvody), Hrstka (nemoc), Harvan (kotník), Strapek (neděle zápas s Dynamem ČB)

Žáci B:
Nominace Zlatá Koruna - ČK B, sobota 26. 4. od 14h. Sraz ve 13h ve Zlaté Koruně nebo ve 12:40 u kabin v ČK.
Sojka, Čekan, Paráček, Hnat, Vaclík, Hladík, Jedlička, M. Gábor, Eisenhammer, Seifried.

Dorost, sobota 26.4., sraz v 11h, hrají doma s Táborskem B
Kuchař, Trapl, Strapek, Fuciman

Připravil: Jan Petřík

Baví tě fotbal a měl bys zájem začít trénovat a hrát se stejně starými dětmi?
Přihlaš se na letní fotbalové kempy FK Slavoj ČK. Podrobnosti ZDE.

Nejnovější články

FK Slavoj Český Krumlov, z. s.
IČO:15789918
Chvalšinská 227
381 01 Český Krumlov 
Tel. a fax: +420 380 711 167
GSM: +420 606 717 311

E-mail:
fkslavojck@seznam.cz
webfkslavoj@gmail.com 

Bankovní spojení: ČSOB Český Krumlov č. ú.: 120 818 13/0300

©2017 FK Slavoj Český Krumlov. Designed By JoomShaper

Hledat