Starší žáci A:
Nominace Blatná - ČK A, neděle 27. 4. od 10h. Sraz už v 6:45 ráno u kabin !!
Indra, Trapl, Troják, Štěpán, Maxa, D. Gábor, Rakaš, Ješina, Dvořák, Lukáč, Fuciman, Paráček, Friš, Štrop.
Absence: Ludvík Hluško (rodinné důvody), Hrstka (nemoc), Harvan (kotník), Strapek (neděle zápas s Dynamem ČB)

Žáci B:
Nominace Zlatá Koruna - ČK B, sobota 26. 4. od 14h. Sraz ve 13h ve Zlaté Koruně nebo ve 12:40 u kabin v ČK.
Sojka, Čekan, Paráček, Hnat, Vaclík, Hladík, Jedlička, M. Gábor, Eisenhammer, Seifried.

Dorost, sobota 26.4., sraz v 11h, hrají doma s Táborskem B
Kuchař, Trapl, Strapek, Fuciman

Připravil: Jan Petřík

Nominace starších žáků na utkání KP žáků FK Slavoj ČK - Strakonice, neděle 20. 4. od 10h. Sraz v 9h ráno u kabin!!
Indra, Kuchař, Trapl, Troják, Ješina, Maxa, Rakaš, Strapek, Harvan, Dvořák, Lukáč, Fuciman, Štěpán, Friš
Absence: D. Gábor (rodinné důvody)

Dorost: Strapek (v sobotu sraz v 7:15, hrají ve Strakonicích)

Nominace na utkání OP žáků FK Slavoj ČK B - Nová Ves, neděle 20. 4. od 14h. Sraz ve 13h!!
Sojka, Čekan, Paráček, Hnat, Vaclík, Hladík, Hrstka, Jedlička, M. Gábor, Eisenhammer, L. Hluško, Kuchař, Veselý, Seifried.

Připravil: Jan Petřík

Nominace na utkání krajského přeboru starších žáků Roudné - Slavoj ČK v neděli 13. 4. od 9 hod.. Sraz v 7:30 ráno u kabin!
Indra
Sojka
Trapl
Troják
Štěpán
Maxa
D. Gábor
Harvan
Rakaš
Dvořák
Lukáč
Fuciman
Štrop
Vaclík (nachlazení ??)
Friš
Kuchař

Absence: Strapek (Dynamo), Ješina (rodinné důvody), Čekan, Hladík, Paráček (zranění)
Dorost: Kuchař (sobota, sraz v 11h., hrají doma s SKP ČB)
Náhradníci: M. Gábor, Hnat, Eisenhammer, Hrstka, Jedlička, L. Hluško

Připravil: Jan Petřík

Nominace Táborsko B - ČK starší žáci A (neděle 17. 11. od 10h). Sraz v 7:15:
Kuchař
Indra
Rakaš
Troják
Štěpán
Maxa
Šuster
Ješina
Harvan
Dvořák
Lukáč
Fuciman
Vaclík
Trapl
Paráček

Absence: Vlček (záda), Friš (zranění), Štrop (známky)

Připravil: Jan Petřík

Nominace ČK starší žáci A – Č. Dvory (neděle 27. 10. od 10 hodin). Sraz v 9 hodin.
Pozor – mění se čas !!!!!!!!

Indra
Paráček
Troják
Štěpán
Maxa
Šuster
Rakaš
Harvan
Dvořák
Lukáč
Fuciman
Štrop
Čekan
Friš
Trapl? (po nemoci)
Kuchař ? (palec)

Absence: Ješina, Vlček (oba záda), Vaclík, Sojka (nemoc)

Připravil: Jan Petřík

FK Slavoj Český Krumlov, z. s.
IČO:15789918
Chvalšinská 227
381 01 Český Krumlov 
Tel. a fax: +420 380 711 167
GSM: +420 606 717 311

E-mail:
fkslavojck@seznam.cz
webfkslavoj@gmail.com 

Bankovní spojení: ČSOB Český Krumlov č. ú.: 120 818 13/0300

©2018 FK Slavoj Český Krumlov. Designed By JoomShaper

Hledat