VETERAN CUP

Poslední lednovou sobotu se odehrál v českokrumlovské sportovní hale turnaj hráčů nad 35 let,kterého se zúčasnilo 7 týmů.Mužstva byla rozdělena do dvou skupin,kde svedla souboje systémem každý s každým,přičemž vítěz skupiny A postoupil rovnou do semifinále a zbylá mužstva se utkala ve čtvrtfinále křížem podle umístění ve skupině.Všechny zápasy ve skupinách,tak i ve vyřazovacích bojích se hráli 15 minut.

FRYMBURK-NETÁHLA ČB    0:0(penalty 2:3)
V prvním semifinále gól nepadl a tak o finalistovi rozhodovali penalty v kterých byly šťastnější hráči Netáhel.
PREFA/ČK B-HAPOEL ČK  3:2
V druhém semifinále se Hapoel ujal vedení,když se 2x prosadil Ota Štrob.Hráči Prefy se ale nevzdali a 10 minut před koncem odvolali brankáře a tento tah se ukázal jako rozhodující.Při powerplay dokázali vyronat a 3 vteřiny před koncem i rozhodnout,když se prosadil Lubomír Mašek.

ZÁPAS O 3.MÍSTO
FRYMBURK-HAPOEL ČK 3:0
Hrači Frymburka jednoznačně vyhráli nad největším překvapením turnaje.

FINÁLE
PREFA/ČK B-NETÁHLA ČB  2:2 penalty 4:3
Do utkání lépe vstoupil domácí hráči a po střelách Maška a Sukdoláka vedli 2:0.Hosté se nevzdali a zápas dovedli do penalt,když se chytře prosadil Tříska a vyrovnat dokázal Koranda.
V penaltách měli více štěstí hráči Prefy/ČK B a zaslouženě celý turnaj vyhráli.

CELKOVÉ POŘADÍ:
1.PREFA HUBENOV/ČK B (VĚKOVÝ PRŮMĚR 45,1)