Vítězné utkání starých pánů v bavorském Waldperlachu

IMG 4066Waldperlach - ČK Mnichov (11. - 12. 8. 2017)Dne 12. srpna 2017 se konalo v bavorském Waldperlachu (příměstská čtvrť Mnichova) přátelské utkání starých pánů. Tým Slavoje Český Krumlov zvítězil po velkém boji 1:2.
Přihrávka Petříka našla rozběhnutého P. Schönkypla, který byl sražen ve vápně a následoval pokutový kop. Zkušený exekutor Zdeněk Šváb se nemýlil a poslal Krumlov do vedení, 0:1. Po spolupráci Čabela - P. Schönkypl se Čabela dostal do vápna a chytře přehodil brankáře, 0:2. Ve druhém poločase se po chybě krumlovské obrany domácí snížili na 1:2. V poslední minutě zápasu nařídil rozhodčí přísnou penaltu za kontakt Štroba s domácím útočníkem. Domácí exekutor vysoko přestřelil. Rozhodčí však nechal penaltu opakovat (za postavení obrance J. Pilse v pokutovém území). Stejný exekutor penaltu znovu neproměnil, když jeho stranu vystihnul výtečný brankář Josef Vincík.

Poděkování patří panu Mrkáčkovi (člen výboru FK Slavoj Český Krumlov) za zajištění dopravy.

Waldperlach - ČK 1:2 (0:2) (Šváb z penalty, Čabela)

Hráno ve Waldperlachu.

Sestava ČK: Vincík - Pils, Němec, Jiří Anderle, Petřík - Werner, Haláček, Šváb, Štrob - Čabela, P. Schönkypl. Střídali N. Frühbauer, J. Novotný, Kroupa a Grabec.