VETERÁN CUP

VETERÁN CUP 2019

V sobotu 2.2. pořádal FK Slavoj Český Krumlov a OFS Český Krumlov v Českokrumlovské sportovní hale již III. ročník veteránského turnaje hráčů nad 40 let. Turnaje se zúčastnila osmička týmů z blízkého okolí, která byla rozdělena do dvou čtyřčlených skupin. Zápasy ve skupinách se hrály 1 x 12 minut a ve vyřazovácí části 1 x 15 minut.

SKUPINA    A
1. NETÁHLA Č.BUDĚJOVICE         7 : 6       6 bodů  ( 3-2 SAK, 1-3 ČK, 3-1 PT ), věkový průměr   49,7
2. SAK Č. KRUMLOV                      6 : 4        6 bodů  ( 2-1 ČK, 2-0 PT )                                           46,4
3. SLAVOJ Č. KRUMLOV                6 : 5        4 body  ( 2-2 PT )                                                        49,9
4. TATRAN PRACHATICE               3 : 7        1 bod                                                                           51,6
O vítězi této skupiny rozhodl vzájemný zápas.

SKUPINA   B
1. PAROH TEAM KAPLICE            8 : 3          7 bodů   ( 4-1 NET, 0-0 DYN, 4-2 FRY ), věkový průměr 44,875
2. 1. FC NETOLICE                        8 : 5          6 bodů   ( 3-0 DYN, 4-1 FRY ),                                         45,8
  3. DYNAMO Č.BUDĚJOVICE        4 : 3          3 body   ( 4-0 FRY ),                                                          49,1
4. PARNÍCI FRYMBURK                3 : 12        0 bodů                                                                               44,3

ČTVRTFINÁLE
Do čtvrtfinále bylo klasické nsazení do pavouka, tedy 1A proti 4B atd.

NETÁHLA  - FRYMBURK     5 : 0  ( Jodl 2x, Račák 2x, Klíma )
hráči Netáhel si v klidu dokráčeli pro povinnou výhru.

NETOLICE - FK ČK              2 : 2, pen 2-3  ( Šácha, Varyš - Salon, Ginzel, rozhodující pen. Haláček )
V tomto zápase se hrál vyrovnaný  mač, nejdříve se ujali vedení Netoličtí, aby vzápětí Slavojáci dvěma góly skóre otočili. To nebylo vše, Netoličtí našli zbytky sil a minutu a půl před koncem vyrovnali. Při penaltách měli hráči Slavoje více štěstí a postoupili do semifinále.

SAK - DYNAMO                   4 : 1     ( Doubek 3x, Brož  -  Štefíček )
Asi největší překvapení turnaje. SAK překvapil Dynamo a díky střeleckému koncertu  Zbyňi Doubka   zaslouženě postoupil.

PRACHATICE - PAROH       0 : 1    ( Lattner )
Hráči Prachatic  statečně vzdorovali i díky výbornému výkonu golmana Chocholouše ( 65 let ) , ale k jejich smůle
zapadla za tyč asi nejnepovedenější střela při přesilovce Parohu.

SEMIFINÁLE

FK ČK - NETÁHLA ČB        0 : 5     ( Klíma, Jodl, Račák, Adam, Schneider )
První šanci zápasu měli Slavojáci, bohužel neproměnili a soupeř tvrdě trestal a opět vklidu dokráčel do finále.

PAROH - SAK ČK               5 : 0    ( Janura 3x, Sedlák, Kubalík )
Hráči Parohu nedali "mladíkům" SAKu žádnou šanci a s přehledem i díky exceletnímu střeleckému výkonu Janury ( na turnaji 3x hatrick ) v klidu postoupil do finále.

O 3. MÍSTO ( penalty )
FK ČK - SAK ČK                 5 : 3  ( rozhodující penalta Salon )
Krumlovští ani jednou nezaváhali, proto berou třetí místo na turnaji.

FINÁLE
NETÁHLA - PAROH           2 : 3  ( Vančura, Jodl - Sedlák, Říha J., Janura )
Finále začalo výborným výkonem hráčů Parohu, kteří během osmi minut vedli o
 góly. Jenže netáhla se nevzdali a v power play vyrovnal negolman Jodl. Všichni v hale se připravovali na penalty, ale proti byl, kdo jiný než Petr " Sunar " Janura a v čase 14,58 vše rozhodl.