Program po 21.5. - ne 27.5. 2018







čt

24.5.

17.30

OP st. přípravky

ČK B – Lipno/Malonty

hř.ČK






25.5.

16.30

OP ml. přípravky

ČK B – Z. Koruna a 18:30 ČK B – H.a D. Dvořiště

hř. ČK




so

26.5.

10: 00

KP dorost st + ml

Milevsko - ČK

hř. Milevsko

Bus 7:45

so

26.5.

10:30

DIVIZE

ČK - Jankov

hř. ČK




ne

27.5.

9.30

KP žáci st. + ml.

Roudné –ČK

hř. ČK

Auta ??

ne

27.5.

11:00

KP přípravky st. +ml.

Milevsko -ČK a 12:00 SK Dynamo ČB

hř. Milevsko UMT event. tráva

Bus 8:45

ne

27.5.

14.00

OP žáci st.

Malonty - ČK B

hř. Malonty




ne

27.5.

17.00

OP muži

ČK B – Lipno

hř. CK





































Program po 14.5. - ne 20.5. 2018







čt

17.5.

16.30

OP ml. přípravky

Kaplice – ČK B a 17:30 ČK B – Vlt. Loučovice

hř. Kaplice

auta

so

19.5.

10.00

OP st. přípravky

FK D. Dvořiště/TJ H. Dvořiště – ČK B

hř. Dolní Dvořiště

auta

so

19.5.

11.30

Minirepublika

mladší přípravky 2009

sk B

(záskok za SKP ČB)




11:30 JFA Č.B. - ČK hř. 1

12:50 ČK – FŠ Třebíč hř. 2

13:50 FC Viktoria Plzeň – ČK hř 2

14:30 MFK Vítkovice - Čk hř. 2

hř. ČK

hra na dvou hřištích

hraje se na obou

polovinách hřiště křížem




so

19.5.

17.00

OP muži

Přídolí – ČK B

hř. Přídolí

auta

ne

20.5.

9.30

KP dorost st. + ml.

ČK – Loko ČB

hř. ČK




ne

20.5.

10.00

KP žáci st. +ml.

ČK - Milevsko

hř. Kájov




ne

20.5.

14.00

OP žáci st.

ČK B - Benešov

hř. Kájov




ne

20.5.

17.00

Divize muži

Rakovník – ČK

hř. Městský stadion

Rakovník

Bus 12.30

Dne 19.5.2018(sobota) se bude na našem stadionu konat turnaj Minirepublika (roč.2009)
Na naše hřiště zavítají týmy-FC Viktoria Plzeň,MŠK Žilina,MFK Vítkovice,FŠ Třebíč,FC Sparta Brno,JFA Č.B.
Zápasy našeho týmu
11.30-FK Slavoj-JFA Č.B.
12.50.-FK Slavoj-FŠ Třebíč
13.50-FK Slavoj-FC Viktoria Plzeň
14.30-FK Slavoj-MFK Vítkovice
Přijďte nás povzbudit a zafandit.Těšíme se na vás.










Program po 7.5. - ne 13.5. 2018







út

8.5.

10:00

OP Přípravky ml.

ČK B- Křemže a ve 12: 00 ČK B - Malonty/Lipno

hř. ČK




út

8.5.

15:00

OP žáci st.

ČK B - Loučovice

hř. ČK




st

9.5.

17:00

OP Př. st

Loučovice – ČK B

Hř Loučovice




čt

10.5.

17:30

OPPř. st

ČK B- Frymburk

Hř. ČK






11.5.

18:00

OP muži

ČK B – N.Ves/ Brloh B

Hř ČK




so

12.5.

10:00

KP žáci st + ml

J.Hradec - ČK

Hř Tyršův .event. Umt Piketa

Bus 7:30

so

12.5.

10:30

Divize muži

ČK - Klatovy

hř.ČK




ne

13.5.

10:00

KP dorost st + ml

So.S.Ústí – ČK

hř. Sokol S.Ústí

Bus 7:30

ne

13.5.

16:30

KP Přípravky sr+ml

SKP ČB – ČK a v 18:30 Prachatice - ČK

hř. umt Prachatice

Bus 14:45


 V neděli 13.5. od 8:00 hod.  v areálu  FK Slavoj Český Krumlov 

pořádá OFS Český Krumlov Fotbalový turnaj žákovských družstev českokrumlovského okresu 

  s doprovodným programem pro příchozí, fanoušky, rodiče  i samotné hráče

Na základě rozhodnutí trenérů se k zápasu KP starších a mladších žáků ruší doprava busem
odjezd je organizován trénery po dohodě s rodiči vlastními auty 

HLAVNÍ PARTNEŘI

Videozáznam utkání
FK Slavoj - TJ Hluboká n. Vlt. 2:0
[15.9.2018]
ZDE

FK Slavoj Český Krumlov, z. s.
IČO:15789918
Chvalšinská 227
381 01 Český Krumlov 
Tel. a fax: +420 380 711 167
GSM: +420 606 717 311

E-mail:
fkslavojck@seznam.cz
webfkslavoj@gmail.com 

Bankovní spojení: ČSOB Český Krumlov č. ú.: 120 818 13/0300

©2018 FK Slavoj Český Krumlov. Designed By JoomShaper

Hledat